Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Főiskolán tanító szakra...

Főiskolán tanító szakra szeretnék menni. Olvastam, hogy kell hozzá alkalmassági vizsga. Hol lehet alkalmassági vizsgát csináltatni?

Figyelt kérdés
2011. jan. 20. 22:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Alkalmi vizsgát tenni az adott főiskolán KELL ahová jelentkezni szeretnél! (tesi+beszéd+ének-zene alkalmassági)
2011. jan. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt olvastam hogy miből kell, de azt nem találtam sehol hogy hol lehet tenni. Köszi!:)
2011. jan. 20. 22:56
 3/3 anonim ***** válasza:

Miután jelentkeztél, fognak majd küldeni egy levelet, hogy mikor kell bemenni alkalmasságira. Olyan ez, mint a felvételi, csak nem a tárgyi tudást mérik.

(Én még felvételiztem az egyetemre, de fel sem merült bennem, mikor azt olvastam, vizsgát kell tenni ahhoz, hogy felvegyenek, hogy vajon hol kell vizsgázni.)

2011. jan. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!