Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Segítenél? Ápolás és betegellá...

Segítenél? Ápolás és betegellátás szakon miből áll egy alkalmassági vizsga?

Figyelt kérdés
2011. máj. 12. 13:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is feltettem a kérdést, ez a válasz jött rá. Szerintem nagyon para, hogy ilyesmiket kell csináltatni :/



"Először is gratulálok! Másodszor pedig, még most nyáron el kell rendezni az egészségügyi vizsgálatokat. De erről bővebb tájékoztatást fog küldeni az egyetem a felvételi papírban, ami ha minden igaz jövőhéten meg fog jönni(legalábbis tavaly úgy volt.) Ebben az egészségügyi vizsgálatban benne van:

-tüdőszűrő(ha kérsz beutalót, akkor ingyenes.)

- lues serológia-ÁNTSZ végzi, ez egy vérvételt jelent(4000 ft), de elvileg a háziorvos tud rá adni beutalót, és akkor ingyenes-az enyém azt mondta nem adhat, de van egy barátnőm, neki adott, és ezért ingyen volt. Ezt meg lehet esetleg még úgy is oldani, hogy véradásra elmész, mert ebben az esetben is ingyenes.

- kell még székletet is adni-szintén ÁNTSZ. Erre tudnak beutalót adni, ha az orvos van olyan kedves és ráírja a beutalódra, hogy mondjuk 1 hete hasmenésed van. Ha csak szimplán elmész az ÁNTSZ-hez, akkor ezért is fizetni kell."

2013. júl. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hú, ez jó sok vizsgálat -
2016. ápr. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hol van ez a szak?
2016. ápr. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Meg a Hepa B elleni oltásról szóló igazolást kell

még bemutatni

2017. jún. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!