Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Három hónap alatt hogy tudok...

Három hónap alatt hogy tudok felkészülni középfokú infó érettségire, suli mellett?

Figyelt kérdés
van rá esély,hogy elérjem az 5-ös szintet ennyi idő alatt? Gyakorlati vizsgán hány %-ot kell elérnem,,hogy meglegyen az 5-ös a szóbelivel együtt?
2011. jan. 24. 11:22
 1/5 anonim ***** válasza:

3 hónap alatt én az emelt szintűre készültem fel úgy, hogy nem sok közöm volt hozzá.

Annyi a trükk, hogy ülj le és csináld. Hajrá!

2011. jan. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Van esély, ha amúgy jó vagy informatikából. Kemény munkával. Erre elég nehéz felelni, amíg nem derül ki, hogy milyen szintről indulsz, ugyebár. 80% kell az ötöshöz, de a felvételin százalékot számolnak, nem a jegyet nézik! Ha segítség kell, írjál.
2011. jan. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

word, powerpoint megy a legjobban, ezután ez excel(itt néha elakadok a függvényeknél), access-adatbázis kezelés nem igazán megy, weblapszerkesztés pedig még inkább nem megy

az utolsó kettőben esetleg tudnál valahogy segíteni?

2011. jan. 24. 12:10
 4/5 anonim ***** válasza:
Mivel ezzel foglalkozom, úgyhogy igen, de írjál privátot.
2011. jan. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én is szeretném tudni, hogy weblap szerkesztésnél FrontPage-t kell használni, vagy írhatom Wordpaddal is?

Illetve CSS+HTML tudás kell hozzá? Php mysql meg ilyenek nem, ugye?

néány helyről le lehet szedni komplett oktató anyagokat videóval

de megis veheted, ha van rá pénzed. 4-5k egy DVD

2013. febr. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!