Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemisták! Ti nem vagytok...

Egyetemisták! Ti nem vagytok ideges konzultáció előtt? Én most sík ideg vagyok.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Másodéves mérnök hallgató vagyok, és egy TDK dolgozattal kapcsolatban kerestem meg az egyik tanárnőt. Szeretnék TDK dolgozatot írni, mert nagyon szeretem ezt a tárgyat, és évfolyamszinten a legjobbak között vagyok belőle. A napokban fogok két tanárral is konzultálni, azonban teljes gyomoridegem van most miatta. Korábban már voltam bent más tanároknál, más témáról konzultálni, segítséget kérni, és ennek a vége általában teljes megalázás lett. (Hogy lehet maga ilyen hülye, ezt még egy közepes képességű kecske is meg tudja csinálni, stb...) Meg kell hagyni nem vagyok mindenből a legjobb, inkább közép-felső mezőnyt képviselem, és nagyon félek, hogy pont emiatt fog elküldeni ez a tanszék is. (A korábbi "konzultációk" emléke is kísért.)

Hogyan küzdhetném le a félelmemet? Vagy reálisan gondolkodom, tényleg nem nekem való a TDK?

Köszönöm előre is!


2011. febr. 1. 11:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
ha szereted akkor neked való,én nem járok konzultálni (hasonló okok miatt) :D
2011. febr. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

szokd meg...

én mire megkaptam az első (mérnöki) diplomámat,a dékán a neptun kódomat is tudta:)


nyugi,ők is csak emberek,legyél talpraesett,ha beszól hogy ezt a hülye is tudja,akkor illedelmesen de szólj vissza,hogy akkor mégis minek jársz ide ha mindent tudnál...

2011. febr. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a biztató szavakat!

Tudom, hogy ők is emberek, de akkor is olyan lámának érzem magam mellettük, hogy valami hihetetlen. :D Van olyan tanszék itt is, ahol már úgy köszönnek, hogy "maga már megint itt van?". A neptun kódomat hála istennek még nem tudják. :D

2011. febr. 1. 12:03
 4/15 anonim ***** válasza:

nem baj ha megjegyzik a neved,ird csak nyugodtan a tdk-dat,legalább szakdolgozatnál bártabban mész oda a tanárhoz

és legalább nem az lesz,hogy rádnéz,és megkérdezi,hogy "téged én tanitottalak valaha?"


nekem is volt olyan,aki szia helyett "jaj már megint itt vagy"-al köszönt,de már harmad-negyedéven 3 tanszéken is voltam anyira bejáratos,hogy csak mentem és mondtam hogy mi kell,a többiek meg először a titkárnőt kérdezgették,hogy benn van-e xy tanár,mikor zavarható...

a konzulensem mobilszáma mai napig megvan,sőt,msn-en is fennvan:D olcsóbb volt msn-en zargatni este mikor elakadtam...


most másik karon vagyok másoddiplomán,de akármikor találkozok szembe volt tanáraimmal,70%-uk tudja a nevem,és ez jó...


második voltam

2011. febr. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó,

melyik egyetemen végeztél? :)

Köszi a biztatást, ismét. De még mindig félek, hogy bevágják, hogy kevés vagyok ehhez. :S Mondjuk fő az önbizalom. :D

2011. febr. 1. 12:22
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Miskolci Egyetem

miért?

2011. febr. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Kérdező, vágj bele!


Melyik egyetemre jársz?

2011. febr. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

ilyen helyzetekben én se vagyok a szavak embere, nem vagyok az a "mindent elintézek magamnak" típus, de szerintem sem kell ennyire izgulni, főleg nem belebetegedni... a szóbeli vizsgáktól is így félsz? mert én azoktól sokkal jobban félek, olyankor nekem is gyomorideg stb.

gondolj arra, hogy az a lényeg, hogy neked jó legyen, kérdezz meg mindent amire kíváncsi vagy, csak így tudsz eljutni a célig. :) sok sikert a tdk-hoz :)

2011. febr. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Én is. :)
2011. febr. 1. 16:02
 10/15 anonim ***** válasza:

bányász kohász vagy gépész?


figy,ismerem az itteni műszakis oktatókat mind3 karról,de egy se emberevő...

van aki bunkó paraszt,és lenézi a diákokat,de nem is nála kell tdk-zni...

2011. febr. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!