Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A bejárós egyetemisták mennyir...

A bejárós egyetemisták mennyire maradnak ki a közösségi életből, bulikból?

Figyelt kérdés
2011. szept. 7. 23:25
 1/5 anonim válasza:
szerintem eléggé...de ez függ természetesen attól, hogy ki mennyire bulizós, mert meglehet oldani.
2011. szept. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nálunk szinte mki bejárós volt összvissz 2 kolis volt a45-ből :)
2011. szept. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én bejárós vagyok, szeretek bulizni, de nem minden áron, pl. ha tudom, hogy reggel korán kelek, akkor legkésőbb éjfélre szeretek hazaérni, mert ugye a legtöbb egyetemi buli hétköznap van...

A legnagyobb gond nekem az, hogy az utolsó buszom 11-kor indul haza, egy órás az út, tehát ha bulizok is, ezzel mindenképp hazamegyek, 10-fél 11-ig meg gy normális buli be se indul....:S

Persze, ha meg tudod oldani, hogy ilyenkor egy csoporttársadnál aludj, akkor nincs gond. Én úgy voltam vele, hogy inkább bejárok, és feláldozom kicsit a társasági életet azért, hogy itthon nyugiban pihenhessek éjjel, mert hát nem egy koleszos ismerősöm panaszkodik, hogy állandóan buli van a koliban, nem tudnak aludni, tanulni stb.

2011. szept. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé. Reggel eleve korán kelsz, hogy beérj időben, aztán sok esetben bent vagy az egyetemen este 8-ig, utána meg rohansz, hogy elérd az utolsó- buszt vonatot, na meg még utána a hazaút is idő. Ha nincsen, aki megengedje, hogy nála aludj bulik után, akkor kimaradsz belőle.
2011. szept. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bejárós vagyok, és jó pár buliból kimaradtam a a 4 év alatt, mert 22:40kor elmegy az uccsó busz, a bulik meg ált éjfélkor indulnak be. Mióta van barátom nála tudok aludni, előtte meg barátnőmnél húztam meg magam egyszer-egyszer a koliban, mióta bevezették a beléptetőrendszert, fizetős lett a vendégéjszaka, úgy már nem volt jó.
2011. szept. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!