Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 2011-ben jar a varandosoknak...

2011-ben jar a varandosoknak tobbletpont?

Figyelt kérdés
2011. febr. 3. 02:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, ha jól tudom min. 8hetes terhesnek kell lenni és erről igazolást beküldeni.
2011. febr. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2011. febr. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Ha jol ertelmezem akkor julius 7ig be kell mutatnom a papirt,hogy gyest kapok,a terhesseget nem kell igazolni.

Ha nem kuldom be, nem szamoljak bele a plusz 40 pontot.

2011. febr. 4. 20:12
 4/9 anonim ***** válasza:
Micsoda??? Azért mér kap valaki többletpontot mer gyereke lesz???? Ez a tanulással hogy függ össze??
2011. febr. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Igen,hogy a Gyesen levo kismamakat osztonozzek a tanulasra, en is meglepodtem,nemreg tudtam meg , ezert gondoltam kihasznalom a lehetoseget, legalabb most lesz idom tanulni.

Eddig nem tehettem meg...

Tudom sokan irigykednek erte :) A 40 plusz pont sokat szamit.

2011. febr. 5. 15:44
 6/9 anonim ***** válasza:
Enyhén igazságtalanság...Aki keményen tanult éjjel-nappal lehet hogy ponn azért csúszik le mert neked gyereked lesz és ezért kapsz 40 plusz pontot... Okos ember lehetett aki ezt kitalálta mondhatom...
2011. febr. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem kell nyavíkolni, hogy valaki más plusz-pontot kap, amíg egy-két topszak kivételével ilyen nevetségesen alacsony pontszámokkal be lehet jutni a felsőoktatásba.
2011. febr. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Igazad van 08:26!!!

Szerintem is konnyu bejutni.Foleg koltsegteritesesre. Amugy ket otos erettsegi jegyemmel 400 pontom van, ami a maximum es siman eleg is nagyon sok szakra,ahol magyar es nemet kell. Nincs is szuksegem a plusz 40 pontra,igy biztosan bejutok,de enelkul is eleg valoszinu :)

2011. febr. 7. 23:38
 9/9 anonim ***** válasza:
kedves felháborodott kommentelő, kíváncsi lennék, te milyen hatékonyan tudnál tanulni egy napi 24 órás felügyeletet igénykő baba mellett....
2011. júl. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!