Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ma bejelentette az egyik...

Ma bejelentette az egyik tanárunk, h holnapután témazárót írunk. Megirathatja?

Figyelt kérdés
Nem 1 héttel előtte kéne bejelentse?
2011. febr. 15. 19:13
 1/10 anonim ***** válasza:

Igen megirathatja!

Üdv a való világban! :/

Tanárok tojnak nagyívből a szabályokra manapság..

2011. febr. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Sajnos meg fogja íratni, mert kiskapuk által abszolút "legálisan" megteheti. Nekem is van egy tanárom, aki állandóan az utolsó pillanatban szól. Most már meg sem lepődünk rajta. 9-ben mi is idéztük neki a házirendet, erre az volt a válasz, hogy jó, akkor ne hívjuk témazárónak csak egy 44 perces hosszú dolgozatnak. A naplóba meg, ugye mondanom sem kell piros jegy került be. Ennyi, de tanár ergo előnyben van. Ha tényleg lehetetlenség addig felkészülni, akkor a jogaitok nyomatása helyett próbáljátok meg békésen elintézni, hogy később írhassátok, hátha az hatásosabb. Sok sikert!! *.*
2011. febr. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen! nekünk is mindig így szólnak...:S
2011. febr. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nálunk is
2011. febr. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hogy a fenébe ne lehetne felkészülni? Ha folyamatosan tanulsz, nem nagyszám. Egész szakközépiskolába nem tanultam szinte semmit, csak figyeltem az órán, egy témazáró előtt max fél óra alatt átfutottam az anyagot. Egy nevesebb suliba jártam, és igen jó eredményekkel végeztem. Egy nap alatt rengeteg mindent meg lehet tanulni.
2011. febr. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Megteheti. Ha panaszkodtok, akkor egyszerű dolgozatnak fogja hívni és kész. Ez van, ilyen az élet is.
2011. febr. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
32%
mi az, hogy szarnak a tanárok a szabályokra? Elmondom neked, hogy mióta a diáknak mindent szabad, azóta el vagytok egy kicsit szállva nem gondolod? Tanuljál még, az a dolgod!
2011. febr. 16. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
szokd meg hogy egyre nagyobb mennyiséget kell megtanulnod egyik napról a másikra.. sajna ez így van..
2011. febr. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
52%

Nem kell kritizálni jó?

4,7-es az átlagom egy elég jó iskolába..

és igen a tanárok nagyon sokat megengednek maguknak mostanság!! Jópár dologgal nem foglalkoznak ha már a szabályokról van szó.

2011. febr. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Minden iskola házirendjében benne kell, hogy legyen az erre vonatkozó pont. Szóltok a tanárnak, hogy hahó, ezt nem így kéne.

Ha nem megy, és mégis hosszú dolgozatként könyveli el, piros jeggyel, akkor ofőnek szóljatok.

Persze, ha az osztályotok bunkó, és nem viselkedik órán, akkor ez nem játszik, de ha normálisan viselkedtek, és bírtok magatokkal, készültök alapból is, akkor megbeszélhető lenne vele.


Én mondjuk biztos úgy kérdezném meg, hogy nem tudná elhalasztani egy héttel, mert így nem igen tudtok felkészülni. Ha azt mondja hogy nem, akkor óvatosan, és tapintatosan lehet vele közölni, hogy a házirend nem ezt diktálja. Ha meg ez sem hatja meg, akkor ofő.

De mondom csak akkor, ha normálisak voltatok ti is az órán.

2013. nov. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!