Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit tudok tenni ha sz*r az...

Mit tudok tenni ha sz*r az angoltanárom?

Figyelt kérdés
Egy jó gimibe járok és a tavaly nyugdíjba ment angoltanár helyett felvettek egy akkora gyökeret mint a franc. most vagyok kilencedikes és valamennyi alapom volt a nyelvhez ezért gondoltam hogy nem megyek kezdő csoportba. A tanár meg vmi olyasmit hihetett hogy haladó csoportban van mert mindenen csak átsiklik hogy "ez alap" meg felületesen veszünk minden anyagot és magyarázni sem tud,jah és csak minket tanít az egész suliból szal mi vagyunk a kísérleti egerek...
2011. febr. 20. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérvény az igazgatónak. Nekünk egyszer bevált, egyszer nem.
2011. febr. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az igazgatói kérvény előtt, szerintem jobb volna az osztályfőnökkel is beszélni a dologról. Mi ezt nagyon frankón megbeszéltük a problémáinkat vele és a szaktanárokkal is. Az igazgató biztosan nem fogja jó néven venni, ha egy új tanárt akartok kirúgatni/lecserélni//stb. Szóval előbb meg kéne próbálni elrendezni a dolgot...
2011. febr. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
kecskeméti vagy?:D
2011. febr. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nekünk volt olyan tanár akivel szó szerint nem csináltunk semmit.. csak "játszottunk" és mi tanitottuk őt.. tz-t is ha hármasra irtuk kivitted elkezdtél panaszkodni és 5 lett..

és azért adott szaktanárit mert hátra dobtam egy levelet amit nem is én irtam.. és aki irta szólt neki h ő volt. XDD

aztán egy évig volt itt de nagyon ki lett készitve, Katics.

Alapból ugy jött ide h volt 30 munkahelye előtte.. férjétől el volt válva de minden hétvégén együtt voltak.

Perverz vt mint állat. És még a virslit is odaégette..és ránk fogta..mintha mi tehetnék arról h ő mit csinált otthon.

Aztán egy töri órán mior épp feleltem igazgató hozott be minden angolosnak egy boritékot és ki kellett tölteni az angoltanárral kapcsolatos kérdéseket.. mindenhol mindenki a legrosszabakat irta és ki is dobták :D

2011. márc. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!