Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Megéri előrehozott emelt...

Megéri előrehozott emelt érettségit tenni osztályozóval? Angol nyelv.

Figyelt kérdés
10.-es vagyok, középfokú nyelvvizsgám van, most kezdem a felsőfokot és elő érettségit szeretnék tenni angolból emeltet méghozzá. Azt szeretném megtudni, hogy nagyon nehéz az emelt? Hallottam olyat, hogy akinek van középfokúja az simán megcsinálja, meg ennek az ellentétét is. Vélemények, tanácsok?
2011. szept. 14. 17:48
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Az írásbelit nevetve meg lehet írni 80% felett, a szóbeli már húzósabb, de nem lehetetlen. 0 perc külön felkészüléssel megcsináltam 80%-ra, ami nem nagy szám, de sokkal jobbat össze lehet hozni úgy, ha gyakorol a szóbelire (vagy csak kevésbé besz@ri).
2011. szept. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hmm... értem köszönöm a válaszod, ment a zöld kéz. :)
2011. szept. 14. 17:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne csináld. Túl kockázatos. Ha elrontod, nem javíthatsz többet az érettségiig. Tegyél először egy középszintű érettségit, és ha az megvan, még mindig tehetsz egy előrehozott emeltet is, amíg iskolás vagy, addig ingyen. Így választhatsz, hogy a két eredmény közül melyiket írják be a bizonyítványodba, és melyiket számítsák be a felvételihez. Nem beszélve arról, hogy a középpel gyakorlatot is szerzel érettségizésben, és a saját iskoládban teszed le, ahol ismernek a tanáraid.
2011. szept. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én először közép-előrehozottat csináltam, közvetlenül utána vizsgaidőszakban emeltet. K: 95% E:70% semmi készüléssel
2011. szept. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek.
2011. szept. 15. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!