Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 19 éves autista fiú vagyok,...

19 éves autista fiú vagyok, mit dolgozhatnék? Különleges képességeim: 100 gyöngyöt 1 perc alatt szétválasztok szín és nagyság szerint.1000 darabos puzzle-t fél óra alatt kirakok!

Figyelt kérdés
Esetleg egy játékboltban dolgozhatnék?
2011. márc. 9. 21:26
 1/8 habibi ***** válasza:
szia, a tanulással hogy állsz?
2011. márc. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Egy éjszaka megtanulok egy sakkkönyvben minden lépést.
2011. márc. 9. 21:34
 3/8 anonim ***** válasza:
Az életben ezeknek a képességeknek különösebben nem veszed hasznát...
2011. márc. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2011. márc. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 habibi ***** válasza:

szia, szerintem nyugodtan tanulj ki valami komolyabb szakmát, akár az orvosin is próbálkozhatsz vagy valami kutató irány, de nem tudom, hogy mit szeretsz csinálni, így nehéz dönteni, és úgy látom , hogy a kézügyességed is jó, de még így is sok szakból választhatsz. De pl.ha nem vagy kommunikatív, akkor ne válassz olyan szakot, ahol sokat kel beszélni (pl. szóvivő). De mondjuk én sem vagyok az a sokat fecsegő típus és egy szemesztert kibírtam anélkül, hogy a csoporttársaimhoz szóltam volna.


bocsi, de megkérdezhetem, h. hogyan tudtok olyan gyorsan megtanulni dolgokat?

2011. márc. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
fotografikus memória.
2011. márc. 10. 19:08
 7/8 anonim ***** válasza:

Érdekes, hogy mennyi autista van fent ezen az oldalon! Vagy ugyanaz a személy, csak mindig más képességekkel?

Vagy inkább kamu az egész?

2011. márc. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szerintem azért írja ki sokszor mert nem kap értelmes választ...


Ui.: bocs az OF-ért

2011. márc. 18. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!