Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 22 évesen mit kezdhetek magammal?

22 évesen mit kezdhetek magammal?

Figyelt kérdés

érettségim van,van egy szakmám,ami igazából felesleges..mert elhelyezkedni lehetetlen benne.

dolgozom.egyáltalán nem nekem való amit most csinálok.

félrerakni nem sokat tudok,bulizni évente egyszer járok.

nagyon elvagyok keseredve.

szerettem volna még tanulni,de szülők dolgozni küldtek.

mostanában megint a tanuláson gondolkodom.de hát az pénz...meg egyáltalán mit érdemes tanulni?

L


2011. márc. 16. 21:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Jelentkezhetsz esti vagy levelező tagozatra, amellett tudsz dolgozni. Egyébként mi a szakmád? És mit dolgozol? Milyen területen szeretnél tanulni? Én is 22 éves vagyok, nekem a szüleim egyszerűen nem tudják finanszírozni a sulit, bármennyire is szeretnék. Úgyhogy dolgozom, és mellette levelezőn tanulok. Elég kemény, de meg lehet csinálni.
2011. márc. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Menj el bayszitterkedni külföldre. Megtanulhatsz egy új nyelvet, 300 euro zsebpénz havonta, új emberek, kaland.
2011. márc. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

Ha fix állást szeretnél,és szereted a hazádat,akkor menj a Rendőrnek, iratkozz be egy Rendészeti szakközépiskolába, ott 2 éves képzést kapsz, és ha jó eredményekkel fejezed be,akkor egyből átvesznek a Rendőrtiszti Főiskolára is.

Én ezt tudom tanácsolni.

-Egy budapesti rendőr.

2011. márc. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!