Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik Kőbánya legjobb és...

Melyik Kőbánya legjobb és legrosszabb középiskolája?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 10. 01:01
 1/10 anonim válasza:
50%
giorgio perlaska,magyar gyula mind kettőbe jártam és mind kettő jó volt!
2010. ápr. 10. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
a szent lászló gimi nagyon jó, bár nem tudom, hogy az-e a legjobb.
2010. ápr. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%

A Szent László gimi nagyon jó, nehéz bekerülni, de nagyon nem szeretik a kőbányaiakat. Szóval a Szent László a legjobb.

Legrosszabb szerintem a Giorgio Perlasca Szki. és a Pataky István Szki.

2010. ápr. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszi:)
2010. ápr. 11. 15:26
 5/10 anonim válasza:
49%
Szia. Én a Bercsényi Miklósba járok, szerintem nem rossz iskola és nem is túl nehéz. Szóval én rá szavazok. ;)
2010. ápr. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
49%
Szent László a legjobb!
2010. ápr. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
49%

Kinek mi a legjobb....amugy giorgio perlaskarol annyit,h elég sok a drogos,ah bnőm mesélte (aki oda jár)

Szent Laci az elég jo,de erös is egy áltlagos gyereknek.

2010. máj. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
33%

szerinted melyik suliban nincs drogos? haha..


am magyar gyula a legrosszabb. én a felvételi időszakomban azt jelöltem utolsó helyre és első helyen voltam az ideiglenes listájukon. amúgy nagyon ápolt iskola, csak a gyerekanyag miatt szavaznám meg a legrosszabb iskolának.


a legjobb a szent lászló gimi, de nem azért mert jó gimnázium, hanem azért mert ennél jobbat kőbányán már nem találsz. (ezért is járok másik kerületben középsuliba) pataky középsuli meg azért jó, mert ha felvételizel akkor mindenképp ott írd meg a felvételid és több pontot kapsz mint egy normális középiskolában. ez nem tudom miért van, nekünk régen azt mondták, hogy tanárfüggő a felvételi javítása is, és a patakyban általában több pontot adnak.



ha középiskolába akarsz menni kőbányán, nem ajánlom. csak mert a "legjobb" iskolában is a legjobb amit el tudsz érni az a kéttannyelvű olasz média. azzal meg már tényleg nem mész semmire ;)

2011. szept. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
49%
hát azért a Szent László baromira erős suli, nem kéne így leszavazni...
2012. szept. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
49%
van ott egy csomó tagozat... biosz-kémia, matek, spec. angol, angol-matek, emelt német, olasz kéttan, tömegkommunikáció, rajz, informatika.... MINDEGYIK nagyon jó, és a közösségi életet is nagyon dícsérik.
2012. szept. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!