Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen volt a legrosszabb...

Milyen volt a legrosszabb vagy legjobb tanárod?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 18. 10:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Legrosszabb: kettő volt. Igazságtalanok voltak, kivételeztek olyan dolgokkal amiknek semmi köze nem volt a tantárgyhoz (pl kedvesebb, elnézőbb azzal aki benne van minden iskolai eseményben), azt akarták hogy mindenki egyforma, átlagos legyen, nem kezeltek értelmes félként csak gyerekként (pedig középiskolában volt), nem hallgatták meg az indokokat, az egyik nagyon heves és kiabálós volt (nem méregből hanem magyarázás közben). Ők tesi-ofő, orosz tanárok voltak.

Legjobbak: abból is kettő volt. Szigorúak és következetesek voltak, de kedvesek és elfogadtak úgy ahogy vagyok amúgy nem tudom miért imádtam őket, szimpatikusak voltak, nem tudom megmagyarázni. Ők biológia és töri tanárok voltak.

2010. ápr. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

legrosszabb talán az ofőm volt gimiben...6 év szenvedés,utálta mindenki...csodálkozik hogy nem hivtuk osztálytalálkozóra...


legjobb...magyart tanitott,de leginkább az életre nevelt minket,pótanyukánk volt,mindig ráért ha kellett,és ugy tanitott minket hogy nem éreztük kötelezőnek,mégis jobban tudzunk mindent mint más osztály...ballagás előtti szerenádkor sirtunk...és nyugodjon békében,a temetésén is sirtunk nemrég...a saját anyám nem foglalkozott velem ennyit,érettségi utáni években is rengeteget leveleztünk,meg mentem be hozzá ha otthon jártam...

2010. ápr. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
75%

4 év alatt 3 töritanárom volt:

az első az oszim is volt,jól osztályozott,jól magyarázott meg minden.

a második nagy hangú volt,szigorú,de mégis nagyon szerettük.

a legrosszabb a töri tanár,az aki most van: érthetetenül beszél,azért ad valakinek jó jegyet,mert őszinte.egyszóval igazságtalanságos,tiszta idiótán viselkedik.

2010. ápr. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb tanárom egy ált. isk. töritanár volt, aki megszerettette velem a törit. Nagyon jó érzéke volt a gyerkeekhez, és nagyon jól, érthetően magyarázott.


A legrosszabb tanárom egy gimis matektanár volt, akinél mindig gyenge kettes voltam. Nem tudott magyarázni, nem tudta megértetni velem a matekot, és ezt be is vallotta nekem. Emberileg ő is nagyon kedves volt, de tanárként egy nulla.

2010. ápr. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb az ofőm és a volt matektanárunk. Mindkettő, szigorú, következetes, kedves, vicces, igazságos. Nagyon szeretjük őket, mégha a matek tanárunk el is ment (veszélyeztetett terhes).

A legrosszabb a töri tanárunk. Nem tud rendet tartani, igazságtalan (pl, ha nincs teljesen csönd, csak egy kis alapzaj is van, akkor mindenkinek beír egy karót). Rendszeresen megaláz minket, ok nélkül. Rendszeres nála a büntető-dolgozat, ami olyan, hogy felad egy-két fejezetet kívülről megtanulni (olyat, amit nem vettünk), de mindent kérdezhet, még a képaláírást is. Kivételez is. Pl. két osztálytársunknak nem kellett dolgozatot írnia, mert felszedték a szemetet. Ő tanítja a társadalomismeretet is, na ott sem jobb a helyzet. Senki se szereti őt.

14/l (8.-os vagyok)

2010. ápr. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

"Milyen volt szőkesége,nem tudom már..."xĐ

A legrosszabb tanárom az eléggé kiabálós tyúk volt.xĐ alsós tanárom(tanítóm) volt és kegyetlen sokat ordítozott,pedig akkor a mostanihoz képest tök jól viselkedtünk.

A legjobb tanárom az elég jófej,most is tanít(egészen 6.-tól) és most 8.-as vagyok.Nagyon bírom:D

2010. ápr. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Milyen volt a legrosszabb? Nagyon rossz, brrr...

És a legjobb? Nagyon jó!! :D


Viccet félretéve, az egyik legszemetebb tanárom fősulin volt, az nem volt baj, hogy szigorú volt, de az igen, hogy kegyetlen, élvezte, ahogy megalázhatta a tanítványait, mindig gyomorideggel mentünk az órájára. Szó szerint terrorizált minket. De szerencsére túl vagyunk rajta.


Több tanárra is mondhatnám, hogy a legjobb tanárom volt, habár akkor nem így láttam, most nagyon hiányoznak. :)) Hiányoznak azok az évek, kis keserűséggel tölt el, hogy ilyen gyorsan múltak el a diákévek. :)

2010. ápr. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

A mostani iskolámban szinte mindegyik jó tanár.Én szeretem őket!

De anno volt egy matektanár.Tiszta piderász volt.Egy köcsög nagyon.Csak azokkal foglalkozott ,akik felsőbbszinten tudták a mateket ,hát és az nem én voltam.Azóta rühellem a Mateket.!

2010. ápr. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
100%

Matek tanár, férfi, idősebb.

Már az első (!) nap megtépte a hajamat, haveromat meg nekilökte a szekrénynek.

Minden nap feleltetett, és ha csak 1 betűt is elrontunk, már rossz.

A szülők írtak egy petíciót, meglett a hatása :D

2010. ápr. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Legrosszabb - legjobb ugyanaz volt egy személyben. Volt egy nagyon kedves némettanárunk ötödikben, de ő elment év végén, mert csak helyettesített egy másik tanárt aki kisbabájával volt otthon. Azt a némettanárt egy emberként utálta az egész osztály. (pl. egyszer fiúk ráírták a nevét egy székre és a széket vagdosták hozzá a falhoz…) Olyan volt, mint aki élvezi ha rossz jegyeket osztogathat, mindig kinevetett minket, év elején amikor még nem is ismertük egymást, teljesen váratlanul dogát íratott rögtön a második órán, aztán a harmadikon is, és mindig bejelentés nélkül írtunk, vagy szavakból vagy szabályból sosem lehetett tudni. Ugyanis bevezette az ún. szabályfüzetet, amibe a nyelvtani szabályokat írtuk le… év végén tanultuk a múlt időt, kaptunk egy lapot a múltidős kivételekkel, volt rajta vagy 150 (aki tud németül tudta milyen borzalmasak semmi logika nincs bennük…) rajta volt a német szó, az e/3as alak, a präteritum és a perfekt, és a magyar jelentés, és egyik napról a másikra húszat kellett megtanulnunk úgy hogy a legtöbbször még magát a német szót se ismertük… ha egy betű el lett rontva egy sorban már nem adott rá pontot, persze írtuk sorban az egyeseket…

Aztán, hetedikben kezdtük megszeretni. Ő is megváltozott meg a hozzáállásunk is. Meg volt beszélve hogy szódogát írunk pl. minden hétfőn, és szabályból csak bejelentett dogákat. Rájöttünk hogy akármennyire utáltuk a némettudásunkra jó hatással volt, és idén (kilencedikben) végigröhögjük sokszor az egész órát, és ő is csak nevet sokszor azon hogy néha mennyire nem tudunk semmit, és olyan szavakat kell újra felírnia amiket úgy kb ötödikben tanultunk és azóta használtuk rendszeresen… most megint gyesre fog menni és új tanárt kapunk, hát majd meglátjuk ő milyen lesz :)

2010. nov. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!