Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egy tanár tehet ilyet? SOS,...

Egy tanár tehet ilyet? SOS, Fontos mert meg kell lépnem ezt a lépést!

Figyelt kérdés

A mi sulinkba is bejött az elektronikus napló amikor is a tanár azt csinál a jegyeiddel, azt ír be amit csak akar.

Matekból volt tök sok jó jegyem, négyesek-ötösök meg egy két darab hármas. A szüleim is látták ezeket a jegyeket, és az átlagom is 4,75 volt. Pár nappal ezelőtt amikor benéztünk az elektronikus naplóba akkor az összes jegyem helyett csak 1-es volt. Átlag kerek egyes. Megkérdeztem a tanártól hogy mi ez, ő mint meg aki semmiről sem tudna mint ha semmi sem történt volna csak azt mondta: Én nem tudom miről beszélsz, év eleje óta csak egyeseid vannak, az átlagod is csak egyes nincs más jegyed. Erre én válaszoltam neki hogy hát ezek szerint nem emlékszik amikor írta be a jegyeimet, és még azt is hozzá tette hogy szép eredmény! Mit lehet egy ilyennel tenni? A szüleim most át akarnak rakni egy másik osztályba, mert a tanár szája olyan megjegyzést hagyott el hogy én a talpát fogom neki nyalni hogyha át enged év végén és nem húz meg. A szüleim már nem tudnak vele beszélni mert rajtam verődik le. Kénytelen vagyok elmenni a közösségemből ahol mellesleg jól érzem magamat egy tanár miatt?


2011. márc. 22. 19:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
uh.Mindenképpen forduljatok az igazgatóhoz.Megéri ezt az egy próbát,még ha nem is csinál semmit.Kérd el a dolgozataidat,mutassa be a tanár (gondolom nem csak felelésekre kaptál jegyet).Elég fura.És szerintem hülyeség ez a napló.-.-" pff..hihetetlen,hogy már a mai technika miatt már a napló is a neten van.O.o Nem is hallottam ilyenről.És nem érné meg egy ilyen tanár miatt otthagyni a jó közösséget!Remélem megoldódik!:)
2011. márc. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

baaaaazzzzzzz....g elektronikus napló ilyen szívást

én egyetemen a neptunt gyűlölöm mivan ha elszáll az egész kezdhetem majd előlről?

2011. márc. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!