Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik gimnáziumokban van...

Melyik gimnáziumokban van angol anyanyelvű oktatás?

Figyelt kérdés
Olyan gimnaziumokat keresek, ahol angolul folyik az oktatás. angol tagozatos, ahol vagy mindegyik tantárgyat, vagy néhányat angolul tanulnak. elsősorban elismertebb gimnaziumokra kiváncsi, amelyekben kiváló az oktatás.
2011. márc. 23. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem te a kétnyelvű gimnáziumokra gondolsz.
2011. márc. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Budapesten jó kéttannyelvű gimnázium a 18.kerületi Karinthy Frigyes Gimnázium. Oda csak a tehetséggondozó felvételit fogadják el. :)
2011. márc. 24. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen arra gondoltam, csak körülírtam milyen az a tehetséggondozó felvételi?
2011. márc. 27. 17:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Lényegében olyan mint az "általános központi felvételi", csak egy kicsit nehezebb és bonyolultabb feladatokból áll. De ezt a tehetséggondozó felvételit csak néhány középiskola kéri az országban ( pl.: Karinthy )
2011. márc. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
És magas színvonalú az angol oktatás? Jók a tanárok? Kollégiuma van a sulinak?
2011. márc. 28. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!