Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az úgynevezett művészetközvetí...

Az úgynevezett művészetközvetítői képzéssel kapcsolatban (Budapesti Kommunikációs Főiskola) : Jár-járt oda valaki? Milyen képesítést ad, hol lehet vele elhelyezkedni?

Figyelt kérdés
2011. márc. 28. 09:41
 1/6 anonim ***** válasza:

A BKF-en több vizuális művészeti szak is van. Szerintem nézd meg a honlapjukat, ott fent van mindegyik művészeti képzésnek a leírása, főbb tárgyak, meg mi lehet belőled, ha elvégzed az adott szakot:

[link]

2011. márc. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ezen már túl vagyok. Az lenne nagy segítség ha valaki aki oda járt/jár írna róla.
2011. márc. 29. 09:57
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha ezt ki bírod fizetni, inkább a visartra menj, az már nem sokkal drágább, és eu-s diploma. Ezzel meg külföldön semmire nem mégy.
2011. ápr. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, a BKF-en államilag térített képzés is van. A visart annyira elismert, hogy aki ott végez kap munkát? Van BKF-es ismereted van?
2011. ápr. 11. 10:32
 5/6 anonim ***** válasza:

A visarttal nem vagy bezárva Magyarországra, gyakorlatilag ennyi. :)

Munkához vagy nagyonnagyon jónak kell lenni, vagy tehetségesen kell segget nyalni, vagy ismerősök kellenek.

2011. ápr. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyébként sajnos nincsenek BKF-es tapasztalataim, nálam az állami képzés szóba sem jön, én meg nem engedhetem meg magamnak, hogy 4 évig nappalizzak, közben meg kifizessek nekik 4-5 milliót tandíjra. Amúgy örülnék neki, de nem megy.
2011. ápr. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!