Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan tudnám elütni az időt...

Hogyan tudnám elütni az időt egy nagyon unalmas órán?

Figyelt kérdés
Első padban ülök, vmi olyan módszert szeretnék, amit nem lehet könnyen észrevenni. De egyszerűen annyira unatkozom az órán... :D
2011. ápr. 8. 23:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért muszáj első padban ülnöd? Általános sulis vagy? :) Am fejts keresztrejtvényt...
2011. ápr. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
én mindig azt csinálom, hogy a metropol utolsó oldalát összehajtogatom akkorára, mint a sudoku, és azt a kis négyzet alakú papírt pedig a tolltartóm elé rakom. néha-néha rápillantok, beírok egy számot, a tanár meg nem vesz észre, és nem is unatkozom. amúgy én is első padban ülök.
2011. ápr. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is első padban ülök. Én próbálok figyelni :D
2011. ápr. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
62%
Próbálj meg olyan dolgot keresni a tanár szövegelésében, amibe bele lehet kötni. (Gondolom azért unatkozol, mert már tudod jól a tárgyat)
2011. ápr. 9. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
37%
Pár száz forint a Blikk sudoku meg keresztrejtvény melléklete. Engem is csak a sudoku tart ébren néhány órán :)
2011. ápr. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
83%
Én vázlat helyet vicces történeteket írtam a füzetembe, amibe beleszőttem a tanár szavait. Mondjuk még így is dögunalom volt, de most így 5 év múlva nagyon jót nevetek, ha előveszem a füzetem. Én is első pados voltam...
2011. ápr. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!