Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gépészmérnökök! Akik nem a...

Gépészmérnökök! Akik nem a BME-n végeztetek, ugyanolyan jó lehetőségeitek voltak/ vannak, mint aki ott tanult? Azért a jobb helyekre gondolok. Pl. Miskolc, SZIE-GEK, OE Bánki, Győr.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 12. 12:47
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

szerk:

az utolsó pár sort nem az utolsónak címeztem.

2011. ápr. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
0%

Nem értem miről beszélsz. Írtam hogy nem vagyok BME-s. A jövőben nem kívánok reagálni a elvakult megnyilvánulásaidra.


Amikor a BME-nek több 10 millió forintos chiptervező labort ajándékoznak (már nem emlékszem hogy a NOKIA vagy az IBM volt) addig a vidéki egyetemek a megélhetésért küzdenek. Nem hiszem hogy a BME rá van szorulva arra hogy annyira bevételközpontú legyen az oktatás, hiszen akkor nem hagynák hogy annyian kiiratkozzanak vagy annyi embert kirúgjanak.


Értem jól megindokoltad, hogy miközben az ország összes egyeteme indít levelező képzést addig a BME miért nem.

2011. ápr. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
SZIE Gödöllő jó választás! Az egész egyetemnek jó a hangulata és eddig még csak jókat hallottam attól a néhány gépész ismerősömtől!
2011. ápr. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

13:25

Aztán melyik egyetemre jársz ilyen ocsmány, helyesírási hibákkal terhelt szöveggel?

Mindenki csak mondja, hogy BME így, úgy, de kíváncsi lennék, hogy mit szólna egy BME-s tanuló ahhoz, ami itt megy. Azt nem mondom, hogy nehezebbnek gondolná, de hogy könnyebbnek sem, abban biztos vagyok.

2011. ápr. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Vicces ez a gyerekeskedés:D Az egész mögött ennyi áll: Az egyetlen ok amiért így beleivódott a köztudatba, hogy a BME-ről jönnek ki a legjobb mérnökök csupán abból származik, hogy nagyon régi intézmény. Sőt asszem a legrégebbi Mo-n, de lehet, hogy a ME jogelődje a legrégebbi. Ennyi, kész, vége. Ennek köszönheti BME azt ahol van. Persze nem azt mondom, hogy nincsenek agyondobva a legnagyobb elismerésekkel az ottani oktatók, de attól még nem lesz jobb egy mérnök, ha ott végez. Igazából a siralmas az, hogy a munkáltatók gondolkodása is egysíkú teljesen. De hát mit várhatna tőlük el az ember, hiszen ők is emberek és jobban szeretik a régi megszokottat, mint bármi egyebet:)


Ui: Annak aki a pontokkal jött, gépész vagyok és 446-al nem a BME-re mentem, hanem Győrbe, és akkor mivan fúúha? Tökéletesen megbizonyosodtam arról, hogy ugyan olyan jó/szép élet előtt állok, mintha ott végeznék majd, ha nem jobb.

2012. szept. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!