Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szociológia, szociális munka,...

Szociológia, szociális munka, andragógia?

Figyelt kérdés

Mind a három érdekel, de nem tudom, melyik a legjövőképesebb manapság Magyarországon. Erősen humán beállítottságú vagyok, az emberek helyzetébe bele tudom képzelni magam, szívesen segítenék bárkinek.

(Csak normális válaszokat szeretnék kapni!)


2011. ápr. 26. 17:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem egyik sem igazán nyerő.Ha ennyire érdekelnek az emberek,akkor miért nem gondolkozol a pszichológián?
2011. ápr. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem andrológia.
2011. máj. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Engem is mindhárom érdekelt, végül a szociális munkát választottam. Nagyon érdekelt a szociológia is, de igazából nem vagyok az a típus, aki íróasztal mögött szeretne dolgozni huzamosabb ideig.

Viszont a szociális munkát nem nevezném jövőképesnek Magyarországon, bár szükség nagyon is lenne rá, de ahogy nézem, egy diplomás szocmunkás örül, ha talál munkát, aztán egy szava nem lehet, ha megkeres havi 80 ezer forintot. Viszont ebből kifolyólag nem is szándékozom Magyarországon maradni diploma után.

2011. máj. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!