Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen gyakorlatokra számítsak...

Milyen gyakorlatokra számítsak az alkalmasságin?

Figyelt kérdés
Sziasztok, nagyon szeretnék alsós kisiskolásokat tanítani a jövőben, jelentkeztem is egy tanító képző iskolába, kaptam értesítőt az alkalmassági vizsgáról, és írják, hogy tesi alkalmassági vizsgát is kell tenni. Kérdésem az lenne, hogy milyen gyakorlatokra számítsak, miket szoktak ilyenkor kérdezni? Csak onnan az aggodalmam, hogy még anno gimiben 2.-ban tornaórán a tanárom hibájából gerincsérvem lett. És az utolsó két évre fel is voltam mentve tornából. Sok gyakorlatot nem végezhetek. Szerintetek lehet felmentést kérni? Vagy ezért ugrik az egész elképzelés? Emiatt nem lehetek alsós tanár?
2011. máj. 2. 14:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát nem akarlak elkeseríteni, de én azt hallottam h aki fel volt mentve gimiben vmi miatt azt nem igen szeretik átengedni(persze ha megemlíted)

Én még januárban voltam előalkalmasságin, 5 perc futás volt, aztán kombinálva a futás, aztán egy kis torna, előre hátra bukfenc, bordásfal..

2011. máj. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sajnos így nem mehetsz el... Mármint ha kiderül, hogy fel voltál mentve... A felvi.hu-n közlik, hogy aki fel volt mentve gimiben, az nem mehet.
2011. máj. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!