Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Magyar, töri teljesen korrekt,...

Magyar, töri teljesen korrekt, könnyűnek mondható feladatsor. Matek = katasztrófa, garantáltan lerontja a többit. Más vélemény?

Figyelt kérdés
2011. máj. 4. 14:18
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
48%

18:03 most miről beszélsz? ki mondta, h magamról beszélek? Én megbírtam csinálni az első részét, a 2.-ban meg sokat elszámoltam, de ezt már leírtam egyszer.

De egyszer figyelnétek is, hogy miről van szó, akkor nem mondanátok ekkora marhaságokat... Azt hiszitek, mert ti olyan jók vagytok matekoból és szeretitek, akkor mindenki más, aki nem szereti vagy nem érti, az már h.lye, és szánalmas ha nem csinálja meg a 2-est, pedig szerintem te is tudod jól, hogy a 2-eshez igen is tudni kell VALAMENNYIT, nem azt mondom, hogy sokat, de aki nem tanult a 4 év alatt semmit, az NEM tudja megírni, mert sok olyat ismerek, aki nem tudja például megcsinálni amik most voltak. És szerintem jobb lenne ha belátnátok, hogy nem csak az létezik, amit ti ismertek.

2011. máj. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
100%

18:42

Aki nem tanul 4 évig, az miért jutott át 12.-be? Ez itt a kérdés. Bár nálunk volt olyan diák, aki sza.rt bele a tanulásba, egész matekon ökörködött meg hangoskodott, ba.sztatta a tanárt, mégis meglett neki a kettes. Aki nem képes ezt a szintet teljesíteni, az vagy diszkalkuliás, vagy egy idióta barom.

2011. máj. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészről ha nem inged, ne vedd magadra, de tényleg. És te miről beszélsz? Szerinted a mondandóm konkrétan MELYIK része volt marhaság? Segítek neked megérteni, ha gondolod.

Nem hiszem, hogy mindenki, aki nem érti, az hülye, azt mondtam, hogy tanulás nélkül (vö. nulla tudással) is megoldható az érettségi kettesre, mert sok helyen nem is tárgyi tudásra kérdeztek rá, hanem logikával már kikövetkeztethetted a megoldást, máshol még arra sem volt szükség (pl átlagszámítás, vagy a kördiagram, ahhoz hol kell tudás?) Ráadásul ott van a kezedben a függvénytábla, ha végképp nem megy akkor kinyitod és kikeresed azt a fejezetet, amiről a feladat szól, és átolvasod.

Nem tudom hol írtam, hogy csak az létezik, amit én ismerek? Te is ugyanúgy utálkozol a matekkal kapcsolatban, mint ahogy én tudnék a törivel:) Ezért nem is írtam, hogy bárki fejben lehozza az egészet és megírja ötösre, mert nem ez a helyzet, különbözőek vagyunk és a képességeink is azok, de mint ahogy már korábban említettem, idén eddig NEM volt olyan írásbeli érettségi, amit ne lehetett volna iq-ból megírni kettesre. Ez vonatkozik a matekra, de a magyarra és a törire szintúgy.

2011. máj. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Én se tanultam volna külön matekra, csak már vagy 6 éve járok 1 héten egyszer matektanárhoz, ahol mindig gyakoroltuk az adott témát, mert a suliba sosem magyarázzák el úgy, h meg is értse a 36 gyerek. De az osztályból kb. 15-en vannak, akik nem 2-es szintűek, a többiek meg épp hogy 2-esek.
2011. máj. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!