Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit tanuljak nagyon a középszi...

Mit tanuljak nagyon a középszintű biológia érettségire?

Figyelt kérdés
Tudom mindent. De mi az amit még extrán nézzek át,mert mindig van? Nehéz különben?
2011. máj. 9. 19:56
 1/7 anonim ***** válasza:
:D ebben a percben kezdtem el én is a kérdéseket megnézegetni ebben a témakörben:P Amúgy te mennyit tanultál? sokat isméltél? én úgy érzem semmit nem tudok, pedig pár napja egész nap csak tanulok, ismételek:/
2011. máj. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
csinálj meg egy-két régebbi érettségit, és akkor látod, mik szoktak lenni mindig, mi nem megy, és mennyire nehéz.
2011. máj. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A helyedben azt nézném át inkább,amit nem tudsz. Én még nem tanultam,majd holnap gyorsan átfutom,úgy vagyok vele,hogy 4 évig tanultam,illene legalább egy erős hármasra tudnom. Majd csak azt nézem át jobban,amit kevésbé tudok.
2011. máj. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

A baj az, hogy én középiskolában nem tanultam biológiát. Csak most továbbtanuláshoz kell érettségi. Úgyhogy magamtól tanulok..így elég nehéz. Tanulgatok egy ideje, de úgy érzem feleslegesen...

2011. máj. 9. 23:39
 5/7 anonim válasza:
Nem tudna valamelyikőtök átküldeni nekem biológia tételeket, mert van ami még nincs meg és sajnos a megfelelő könyvem sincs meg hozzá, hogy kivitelezni tudjam?
2011. máj. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem nincs egy biosz tételem se készen, mellesleg nem hisem, h ugyanazok nálatok a tételek, mint bárki másnál.
2011. máj. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én át tudom küldeni, amik nekem vannak. De ezeket iskolák válogatják, hogy miket adnak. De ha leírod mi kell és nekem megvan..átküldöm!
2011. máj. 19. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!