Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van más is hasonló helyzetben?

Van más is hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Úgy néz ki, hogy az egész nyaramat kitölti majd a nyári gyakorlat. Ez engem végtelenül elszomorít, de sajnos nem tudok mit tenni. Valaki van hasonló helyzetben?
2011. jún. 13. 17:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Az én nyaramat is faltól-falig ki fogja tölteni. De ezen miért kell szomorkodni?

Gondolom a saját leendő szakmádban találtál magadnak gyakorlati helyet. Akkor azt élvezni és várni kellene nem?

Ha gyakorlatozol, hamarosan végzős leszel, és utána el kellene helyezkedned abban a szakmában amit most nem akarsz...

2011. jún. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Én júli-tól kezdem a gyakorlatot, augusztusig. Én már nagyon várom!! :)

De akkor te nem szereted azt aminek tanulsz... gondolom....

2011. jún. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Faltól falig nem, de jobb esetben június 24én végzek a vizsgáimmal, 27én kezdődik a gyakorlat (4hét), így marad az augusztusom sajátnak. Annyiban zavar igazából, hogy nem nagyon lesz idő megünnepelni a születésnapom, minden egyéb barátom élvezi a nyarat (általánosságban már most is), én meg 40fokban is ott leszek a 4fal között:) érdekel, várom is, de azét kicsit bosszantó, hogy másnak szabad az egész nyara, nekem meg nem, mikor rám is rám férne egy kis pihenés...
2011. jún. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, én már várom nagyon :)

Papíron nekem júl 4-től aug 3. hetéig tart, de szeretnék ott maradni még 1-2 hetet.

Sokan vannak nálunk is akik "csak legyünk rajta túl" felfogással mennek, hát gondolhatjátok hogy örülnek nekik... Én oda jelentkeztem ahol ha ma azt mondanák, hogy felvettek, szíves örömest mennék dolgozni :)) Tehát egyfajta bevágódás is a leendő munkahelyemen... :)

2011. jún. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Nem ismerlek, de nem lehet, hogy Te inkább félsz a gyakorlattól( megfelelsz-e, milyen elvárások lesznek stb)?? És még lehet magadnak sem merted ezt bevallani.....

Amúgy milyen szakterületen gyakorlatoskodsz majd???? :)

2011. jún. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
18:42 - Kőművesnek tanulok (kényszerből) és nekünk egész évben gyakorlat van szinte. 1 hónapban összesen 6 nap iskola van, a többi idő mind gyakorlat, kivéve persze a hétvégéket. Elhiheted, hogy tele van a hócipőm az egésszel. Ráadásul a gyakorlati helyen sem jövök ki az oktatóval és még pár tanulóval, állandó balhék vannak.
2011. jún. 13. 18:48
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát akkor nem csodálom hogy végtelenül elszomorít... Kényszer, rossz környezet...
2011. jún. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!