Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Debreceni, Miskolci, vagy...

Debreceni, Miskolci, vagy gödöllői Szent Istvánt ajánlanátok nekem? Miért? /Gazdálkodási és menedzsment szakra jelentkeztem. -fizetőset is beírtam-

Figyelt kérdés

írásbeli érettségi eredmények:

magyar 100/80

közgazdaságtan:100/73

német 117/76

töri 100/60

matek 100/57


2011. jún. 13. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:
debrecen
2011. jún. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Debrecen... Mert az a legnevesebb egyetem, ezek közül, és országos szinten is elég fain. Na meg mert én is odamegyek:)
2011. jún. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miskolc. Nem biztos, hogy az a legjobb, amit a leginkább reklámoznak. Sose felejtem el, hogyan akartak meg minket anno a debreceniek magukhoz csábítani... kész tények helyett sütivel meg teával... Ezekszerint pár embernél bejött.
2011. jún. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
43%

Hát amikor én voltam a Debreceni Egyetemen nyílt napon (DEXPO), előadókban részletesen bemutatkoztak a karok, szakok, kérdésekre válaszoltak. Az aulában standok mellett arra a szakra járó hallgatóktól lehetett kérdezni, tanulmányi, diákéleti témákról. Ingyenes járat vitte át az érdeklődőket a város más ponjain lévő campusokhoz, azokat is bemutatták az érdeklődőknek... És igen, a nap végén jól esett a tea és a süti.


A Miskolci Egyetem nyílt napjáról annyi maradt meg, hogy meg volt hírdetve 8-tól, negyed 9-kor mint az űrlényekre néztek ránk, aztán olyan fél 10ig hallgathattuk az aulában a 3 db 3 perces reklámfilmet végtelenítve. A szakok tájékoztatói: egy előadóba bezsúfolva, másfél órát a melegben állva... Pozitívum azonban, hogy ami ismertető beszélgetős "előadást" hallgattunk végig, az érdekes volt (de az kifejezetten középiskolásoknak volt tartva).


Szóval igen, ha úgy vesszük, nekem bejött a süti és a tea.. is..


Én szeretek Debrecenbe járni. Van, ugyan, amivel nem vagyok teljes mértékben kibékülve, de beszélgetve barátaimmal, ismerőseimmel, bármelyik egyetemről, évfolyamról, de mindenhonnan visszahallom azt az általános fejetlenséget, ami a magyar felsőoktatást jellemzi. (Tehát állítólag sehol se jobb :D )

2011. jún. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Teljesen egyet értek az előttem szólóval. Én is Debrecenbe járok, és nem egy dolog van amivel nem vagyok 100%ig elégedett, de szinte betűre pontosan ugyanezeket a dolgokat hallom vissza más egyetemekről/fősulikról :D


Tipp: melyik város tetszik jobban :) ma már -főleg ezen a szakon- úgysem a BSCs diplomával fogsz jó állást találni, hanem, hogy milyen pluszt tudsz felmutatni+ismerősök. :) Használd ki a lehetőségeket, akárhova is mész! ;)

2011. jún. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!