Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kötelező tesiruha középsuliba?...

Kötelező tesiruha középsuliba? (lent)

Figyelt kérdés
Most megyek 9.be és a lapra azt írták,hogy tesire fekete rédig érő biciklinadrág kell,de szerintetek nagy baj ha én hosszú melegítőbe tesizek,mert én nem szivesen veszem fel azt,eddig se hordtam..?
2011. jún. 27. 14:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Beszéld meg a tesitanárral szerintem. Ő tudja, milyen gyakorlatokat szeretne veletek csináltatni, nyilván meg tudja mondani, jó-e hozzá a hosszúnadrág.
2011. jún. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekünk is elő volt írva minden hülyeség, de egy tanár sem nézi...
2011. jún. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
na akkor jó,mert én tuti h nem fogok abba tesizni -.-
2011. jún. 27. 15:45
 4/9 anonim válasza:
nálunk se nagyon nézek, van aki converse cipőbe tesizik, pedig elég jó gimi..
2011. jún. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
hát lényegében a converse is tornacipő.. és azt írják ünneplőre h szoknyát kell,azt se nézik nagyon,igaz?
2011. jún. 27. 17:46
 6/9 anonim válasza:
nálunk most évzárón volt olyan aki p*csanadrágban jött. 3. voltam.
2011. jún. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nálunk is "kötelező" a szoknya, de próbáljanak mondjuk télen rámadni szoknyát...


Ezt sem nézik, a fél suli nadrágban van.

2011. jún. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nálunk (fiúknál) a fehér póló volt kötelező (bár nem értem miért a mai napig sem) én kék színűben tesiztem mindig. az elején 1-2x megkérdezte a tanár, hogy fehér póló? mondtam h ez van és nem szólt érte semmit
2011. júl. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Igen, nekünk kötelező egyenruha van. Mindenkinek egyforma iskolapóló (méret, fazon) L-est kapott mindenki.

Fehér iskolapóló, és kék rövidnadrág.

Akkora a póló, hogyha nem tűrném be a nadrágba, akkor leérne a combom aljáig.

2015. ápr. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!