Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pest vagy Veszprémben tanuljak...

Pest vagy Veszprémben tanuljak tovább?

Figyelt kérdés
Nagy dilemmában vagyok , nem tudom eldönteni melyik városban tanuljak tovább egyetemen. Mindkettő helyre felvesznek szerintem , bár ezt biztosra nem lehet mondani. Ugyanaz a szak csak a hely ill. az egyetem más. Pesten a Corvinusról lenne szó ,Veszprémben pedig a Pannon Egyetemről. Biomérnök szak. kb 2 órám van eldönteni.
2011. júl. 6. 17:43
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Hát ez rajtad áll. Ha mindkettőre felvennének akkor nézz felvin különböző rangsorokat, statisztikákat és az alapján.
2011. júl. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Hát, a Corvinus mindenképp "nevesebb", bár szerény véleményem szerint mérnökképzésben nem állnak valami jó helyen. Én inkább Veszprémbe mennék.
2011. júl. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Az oktatás színvonala szerintem egyforma , mert ugye Corvinus nem elsősorban a mérnök oktatásáról híres.
2011. júl. 6. 17:50
 4/27 A kérdező kommentje:
fuu gyerekek nemtom. :D már ezen agyalok jó ideje.
2011. júl. 6. 17:54
 5/27 anonim válasza:
Veszprémi vagyok.Nem ajánlom sok ismerősöm oda jár/járt és nagyon megbánták.Állítólag nagyon nagyon kemények a tanárok ugyhogy ha oda mész kösd fel a nacit.
2011. júl. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
hát ez az egyetem.Mindenhol fel kell kötni szerintem.
2011. júl. 6. 18:00
 7/27 anonim ***** válasza:
Amúgy melyikhez laksz közelebb? Én a Corvinusra nem mennék, oda a sznob pénzes kurafik és nőjeik járnak.
2011. júl. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
háát győri vagyok:D Veszprém picit közelebb van , de lóvé is számít . És nem tudom hogy hogyan tudnánk megoldani a szállást, mind Pesten , mind pedig Veszprémben.
2011. júl. 6. 18:08
 9/27 anonim ***** válasza:

Én a Corvinusra mennék. A veszprémi egyetem nem számít igazán jónak, plusz ha valóban átszervezik az egyetemeket, akkor bekerültök a BME alá, ami nagyon jó.

Meg őszintén szólva, ha valahova mész dolgozni, milliószor jobban mutat egy Corvinus, amit mindenki tud, hogy micsoda, mint az, hogy Pannon egyetem, amit nem annyira.

Na meg a másik: az én szakomhoz kapcsolódóan Pesten minden hónapban van legalább egy-két érdekes szakmai rendezvény vagy konferencia, amire így könnyen eljutok. Vidéken csak ritkán tartanak. Így a vidékiek ha akarnak jönni, utaznak, de leginkább nem jönnek. Valószínű ez a biomérnök szakkal is így van.

Szóval mindenképp Budapest.

2011. júl. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
szállás: menj kollégiumba. Mindenhol van és olcsó.
2011. júl. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!