Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Meddig érvényes a diák igazolv...

Meddig érvényes a diák igazolvány? Ha. Lent.

Figyelt kérdés
Most júniusban fejeztem be a sulit és arra lennék kíváncsi, hogy az a diákigazolvány meddig érvényes? És,hogy mikor szeptemberben megkezdődik a suli, használhatom a diák igazolványt diák bérlet vásárlásra ameddig érvényes?
2011. júl. 10. 08:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Amúgy nem buknál le a matricával, de ha le is buksz, max. figyelmeztetést kapsz (aminek semmi következménye), nem fognak lecsukni vagy felfüggesztettet akasztani rád. :D


Nekem tökre le van már kopva a matricáról a szám, ha akarnák, akkor se tudnák leolvasni. De amúgy a legtöbb ellenőr 2 méterről ránéz és ennyi.

2011. júl. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

"Amúgy nem buknál le a matricával, de ha le is buksz, max. figyelmeztetést kapsz (aminek semmi következménye), "


Ebben ne legyél ennyire biztos.

Ha a matricáról le is kopik a szám az iskolából igen hamar kiderítik hogy van-e kiadva a diákodra matrica.

A vasúton mostanság sorban buknak le az emberkék, mert túl magabiztosak és rafináltnak érzik magukat. Pedig nem...

Már nem kifizetődő buli ezzel játszadozni.

2011. júl. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Hát, nem tudom, heti 3x utazok Szeged-Budapest között, tehát összesen 6x, és bár hivataloson van matricám, simán gondolhatnák azt, hogy nem, mivel 22 éves vagyok és középiskolás diákom van.

Egyetlen egyszer nem nézegették még a számot, de még közelebbről sem a diákot.

2011. júl. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
márpedig én ismerek olyat(khm :D) aki lebukott a matricával. a matrica száma lényegtelen, a diákigazolvány száma alapján keresnek rád valahol.csak telefonált egyet a pasi és már mondta is, hogy van gy kis probléma. kis sírás, zsebbe 6ezer.... De pár hónappal késöbb valakit a nyugatiban rendörök vártak. a kaller szigorú volt, a srác meg szerencsétlen és gondolom kenöpénz sem volt nála
2011. júl. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!