Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Menyibe kerülhet az Egyetemi...

Menyibe kerülhet az Egyetemi oktatás?

Figyelt kérdés
Helló most kezdem az általános 8. évét az érdekelne hogy menyi lehet az egyetemi képzésem dija most úgy gondoltam hogy a székesfehérvári Bugát Pálba mennék tovább és onan Az valamere az után még nemnéztem teljesen körül csak azért kérdezném mert elég szükösen élünk es menyit kéne ahoz gyüjteni körübelül hogy elvégezem
2011. júl. 16. 13:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Állam támogatja, úgyhogy maga a képzés ingyenes. Amire esetleg fizetned kell az a kollégium, de az nem vészes, és valószínűleg ha szűkösen élsz, akkor szociális támogatásra is tudsz majd pályázni. De ezen még ne agyalj.
2011. júl. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Minden képzés más. Pl ahova én jártam ott egész olcsók voltak a könyvek és nem is kellett mindet megvenni mert mondjuk a tanárok elküldték az anyagot stb De pl bátyámnak volt olyan könyve ami 2 részes volt és darabja 30ezer Ft-ba kerül.

Vannak könyvek amiket muszáj megvenni mert nem szerzed be máshonnan az anyagot.

Nem lehet megmondani, hogy mennyibe kerül.

2011. júl. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a Műszakira járok, de 4 év alatt 1 darab könyvet nem vettem meg. Ugyanis létezik olyan is, hogy könyvtár. :p De ha valaki az utolsó pillanatra hagyja a könyv kikölcsönzését, akkor már nyilván nem lesz a könyvtárban, így marad a bolt.
2011. júl. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!