Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Meddig válaszolnak a hívásokra...

Meddig válaszolnak a hívásokra a felvinél?

Figyelt kérdés
2011. júl. 20. 18:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
A honlapon azt láttam, hogy reggel 8-tól este 6-ig.
2011. júl. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
az nem a személyes ügyfélfogadás?
2011. júl. 20. 18:35
 3/20 anonim ***** válasza:
De, igen, elnézést, csak arra emlékeztem, hogy 6 óra. Nem tudom személyesen mennyi, de gondolom az is ennyi körül lehet.
2011. júl. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
én is úgy gondolom, hogy azért mégis van valami közük egymáshoz. Már egy órája próbálom őket hívni, de semmi. Mindig foglalt
2011. júl. 20. 18:39
 5/20 anonim ***** válasza:

Felháborítónak tartom ezt az egészet. Látom, más is panaszkodik. Én még a jelentkezési határidőig küldtem meg olyan papírt, ami plusz pontot ér, meg is érkezett, meg minden, de a plusz pont továbbra sincs meg és feldolgozás alatt van.

Eddig nem idegeskedtem, hisz olvastam, hogy mti írnak, de délben felhívtam, hogy mégis mikor lesz fent. Persze azt mondták, hogy dolgoznak folyamatosan. Nem tudom, miért nem vesznek fel több embert?

Remélem sikerül majd elérned őket, és elnézést a kifakadásért.

2011. júl. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy felháborító. Nekem a román nyelvvizsga dokumentumomat először telefonon azt mondták, hogy elfogadják, aztán nem. S most ugyanazt elfogadták osztálytársamnak, nekem viszont nem tudják jóváírni. Na erre varjak gombot. S ugyanazzal rendelkezünk
2011. júl. 20. 18:47
 7/20 anonim ***** válasza:

Próbáld holnap hívni őket, hátha mégis elfogadják ilyen nincs..

Én is hívom őket, várok reggel valameddig és telefonálok.

Sok sikert! :)

2011. júl. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Egy csomó embernek munkát adhatnának ezzel, hisz annyi a munkanélküli jó képzett ember. Nekem semmi gondom nem volt személy szerint, de látom van baj bőven. Kitartást.
2011. júl. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm, remélem nektek is megoldódnak a problémáitok:)
2011. júl. 20. 20:30
 10/20 anonim ***** válasza:

én tegnap akartam hívni őket, megsúgom


személyes ügyfélfogadási időben hívd


Valszeg számítógép kezeli ezeket, és egy idő után automatice foglaltra kapcsol.

2011. júl. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!