Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Valyon miért nem válaszolnak...

Valyon miért nem válaszolnak az e-mailemre?

Figyelt kérdés
Ezt ami az előző kérdésemben szerepel, írtam le nekik, kicsit átírva, kiegészítve. Elküldtem 3-4 iskolának Angliába, de sehonnan se kaptam választ, pedig lassan egy hónapja elküldtem.
2011. jún. 8. 18:06
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
A vaJon pontos j-vel írandó, amúgy valószínűleg nem kellesz oda.
2011. jún. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én azt tapasztaltam, nem csak a briteknél, hanem több országban is, hogy innen nem tudsz jelentkezni, de még csak informálódni se rendesen. Én már fél éve folyamatosan intézem azt a sok papírmunkát, ami ezzel jár, és az utánajárásokat, már szinte mindennel megvagyok, csak el kell mennem felvételizni. Szerintem, ha nincs ismerősöd, lehetetlen itthonról bármit is elintézni, bár ez személyesen se sokkal jobb, hisz senkinek se kötelessége az emberrel foglalkozni.
2011. jún. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen, elírtam. VaJon :)

Hát csak az embernek ugye nincs mindig pénze arra hogy kiutazzon és körbeérdeklődjön, sokkal egyszerűbb lenne e-mailben.=/

2011. jún. 11. 15:42
 4/7 anonim ***** válasza:
Én azt tudom neked tanácsolni, hogy keress a neten embereket, akik szintén oda készülnek, vagy már oda járnak. Én konkrétan így úsztam meg azt, hogy egyszer se kellett kiutaznom, csak most megyek a felvételire majd, de minden papírom már elintézve, az egyetemen is tudnak rólam, sőt a felkészüléshez szükséges anyagokat is elküldték felsőbbévesek. Segítenék neked, de sajnos én most nem a britekhez megyek.
2011. jún. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én írtam az előzőt és az az előtti választ is. Egyébként hány éves vagy? Most végzel? Én szintén eus országba megyek, és van 1-2 dolog, ami mindenhol ugyanaz, mert én már eléggé átlátom a rendszert, így ebben viszont ha gondolod tudok neked segíteni. Írj egy skype címet privátban, és ezeket a dolgokat el tudom mondani. Nem sok, de hozzá kell tennem, hogy ez az 1-2 dolog igen fontos, főleg a hivatalos teendőkről és az iratokról tudok ezt-azt.
2011. jún. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Félreértettetek, mert nem egyetemre mennék ki, hanem jövőre mennék ki egy brit középiskolába, és ehez szerettem volna pár iskolától információt, hogy mi a teendő.
2011. jún. 12. 10:19
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem az a tapasztalatom, hogy ha sokáig bombázod e-mailekkel a külföldi oktatási intézményeket, egy idő után válaszolnak:D
2011. jún. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!