Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Annyira elegem van! Hiába...

Annyira elegem van! Hiába írok angoloknak/amerikaiaknak egyszerűen nem válaszolnak, miért?

Figyelt kérdés

Írtam több angol/amerika nemzetiségűnek is Facebookon de egyszerűen nem válaszolnak. Szerintem ránéznek az adatlapomra meglátják, hogy magyar és törölnek:((


Pedig esztétikus megjelenésem van(kiderülhet a képekből)és mégsem. Pedig szeretnék vagy angollal vagy egy amerikaival beszélgetni:((


2010. szept. 12. 14:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
57%
Nem a kinezesed vegett. Amcsik, angolok, nagyon vedik a privat eletuket, es nem akarnak virust a P.C.-n. Mikor kered hogy baratok legyetek, csak lekattintanak. En is sokat csinalom, ha nem ismeros ir. Probalj meg egy penfriend oldalt, ne a Facebook-ot. Nem mindenki veszi komolyan.
2010. szept. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Penfriendes oldalakon is fent vagyok. De ott is, sehol senki...főleg paszisztáni, iráni, iraki emberkék irogatnak akik pedig engem nem érdekelnek. Az angolok/amcsik ott sem válaszolna:(
2010. szept. 12. 15:02
 3/12 anonim ***** válasza:
2010. szept. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

plurk.com-ra regisztrálj, ott beszélnek veled angolul.

én fb-on is meg iwiwen is csak tényleges ismeröst jelölök vissza, meg mások is.

2010. szept. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Vas Tímea ***** válasza:
69%

egyet értek az előttem szólókkal.


Esetleg myspace-en keresgélj. Nekem az egyik barátom (amerikai) ott talált meg :)

2010. szept. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
angolnyelvü chat oldalra is mehetsz
2010. szept. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
71%
Nyilván úgy viszonyulnak hozzád, mint te a pakisztáni, iraki és iráni emberekhez, nem érdekled őket...
2010. szept. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
57%

mert nem értenek magyarul.

bocs, ezt nem hagyhattam ki. :-P

2010. szept. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
69%
Tényleg ilyen nyelvtanulós penpalos oldalon nézelődj, ne a faszbúkon.
2010. szept. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Legtöbb ember nem szeret idegeneket visszajelölni facebookon, mindegy milyen nemzetiségű.
2010. szept. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!