Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit gondoltok, igaz az, hogy...

Mit gondoltok, igaz az, hogy egyetemen az albérletesek kimaradnak minden jóból? Miért/miért nem?

Figyelt kérdés
2011. júl. 28. 15:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Hülyeség +pár oldallal hátrébb már volt egy ilyen kérdés.
2011. júl. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért maradnának ki? Tudnak bulizni, csak máshol, és máshogy. Na meg, akinek albérletre jut, általában belépőre is, nem szorul rá a koli bulikra. Tény, hogy egészen más, de nem jobb, vagy rosszabb.
2011. júl. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 ava87 ***** válasza:
100%

volt már ilyen kérdés, ott is válaszoltam. Az ég világon semmiből nem maradnak ki, csak kissé máshogy kell az embernek berendezkednie, alkalmazkodnia egy koliban és máshogy egy albérletben.

Azért a magyar egyetemeke és kollégiumokat ne úgy képzeld el, mint az amcsi filmekben, itt nem lakik szinte mindenki a kollégiumban. Sok a bejárós, a helyi lakos, és sokan laknak albérletben, mert nincs annyi kolihely. Különben a kollégisták többsége még irigyli is azokat, akik albérletben tudnak lakni, mert jobban megvan a privát szférájuk, kevesebb emberhez kell alkalmazkodniuk, és kevesebb embert kell rábírniuk arra, hogy hozzájuk alkalmazkodjanak. Ettől függetlenül persze sokan szeretik a kolit, de mindkét helynek van előnye és hátránya.

A kollégium elsősorban csak szálláshely, de ha valaki jól érzi magát az albérletében, akkor arra sokszor otthonaként tekint - főleg, ha nyáron sem kell felmondania, mert esetleg helyben dolgozik, és nem tiplizik minden hétvégén haza.

2011. júl. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Albérletes vagyok és nem maradok ki. Öt perc sétára laktam az egyetemtől, albérletben - még külön jó volt, bármikor le tudtam ugorni akárkihez vagy ők jöttek hozzám. :P
2011. júl. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!