Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mesélnétek nekem a BGF pénzügy...

Mesélnétek nekem a BGF pénzügy-számvitel szakjáról?

Figyelt kérdés
2011. júl. 29. 15:34
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Már az első év végén elkezdhetsz egy "komolyabb" munkahelyet keresni, mert a folyamatban lévő tanulmányok általában nem akadály, hacsak nem nappalin csinálod.
2011. aug. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Az előző költségtérítéses és levelező volt, ez most nappalis és állami fin. lesz.
2011. aug. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Akkor ne aggódj ha nem hanyagolod el azokat a tárgyakat amikről az előzőekben írtam, nagy gond nem lehet, de ha javasolhatom tényleg nézd át előtte a középsulis logaritmust, a gyököket, az algebrai kifejezéseket, a függvényeket, a valszám és a staisztika alapjai, mert valamire építkezni kell.

Sok sikert.

2011. aug. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Köszi szépen az infókat, már be szereztem egy középiskolás matek oktató dvd-rom -t. Most annak segítségével ismételek, annál is inkább mert, ahogy elnéztem az órarendet lesz plusz órában kötelezően szintentartó matek is, azok részére akinek hiányosságaik vannak.
2011. aug. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Év elején van egy kritériumdolgozat, ami felméri a tudásodat, ha nem ér el bizonyos százalékot, azt hiszem most 50% anno 65-70% volt akkor kötelezően fel kell venned a "gyógymatekot".

Egyébként nem szégyen, én ugyan nem jártam, de sok évfolyamtársam igen és nem csak felzárkóztatnak hanem rávezetnek az adott évfolyam anyagára.

2011. aug. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
és a geometriát is érdemes átnéznem vagy csak az algebrát?
2011. aug. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

a geomatriából a sinus, cosinus feladatokat,

a függvényeket nagyon vágd be, paritások, periódikusság

a sinus, logaritmus feladatokat és függvényeket, ahogy anyám mondanám, "fijam ha álmodból felkeltenek is":o)))

kerület terület számítás, de nem a a*b-s verziót, hanem amit már a sinus és a csúcspontok kiszámítása kapcsán kapható meg, pl: a háromszög csúcskoordinátái kapcsán.

aztán abszolút értékes feladatok és ennek azonosságai

számtani sorozatok, mértani sorozatok, középértékek /mértani és számtani/, hirtelen az algebrán kívül ezek jutottak még eszembe

a mátrixokat vedd át kicsit, mert azzal fogtok kezdeni, ha ugyanazzal a tantervvel kezdtek, de asszem ezt már írtam.

A kritériumdolgozat minden évben más, de körülbelül ezek várhatóak.

Egy kis rákészüléssel simán megvan, nekem 98%-os lett, mert nem rajzoltam halmazokat csak a feladatot fejbe kiszámoltam.

Ja igen a halmazok, és a kombinatorika az mindenkinek mumus nézd át az is szokott lenni és arra épülő tantárgyak is vannak.

Figyu van egy titok amit elárulok neked, van egy nagyon jó kis honlap, ahol segítenek bár lehet, hogy már ismered, van ingyenes és fizetős része, sok évfolyamtársam használta.

Ez már egyetemi-főiskolai szintű matek, koránt sem teljes a portfóliója, de ahogy belenéztem nem rossz.

Reggelni mindenképpen kell:

[link]

2011. aug. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Köszi, éppen a múlt héten akadtam rá erre a weboldalra. :) Amint elkezdődik a suli, ás eljutunk oda az anyaggal is, előfizetek a fizetős videókra is, ami ingyeneseket kaptam, a regisztrációval azok egész jók. :)
2011. aug. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Azt szeretném még megkérdezni, hogy te is nappalin kezdted el vagy távoktatásban?
2011. aug. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Mármint ezt kitől kérdezted?
2011. aug. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!