Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mesélnétek nekem a BGF pénzügy...

Mesélnétek nekem a BGF pénzügy-számvitel szakjáról?

Figyelt kérdés
2011. júl. 29. 15:34
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Szerintem tőled. :)


A válasz írója 76%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 08:55

2011. aug. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Csak az első év volt nappali utána kaptam egy visszautasíthatatlan állásajánlatot és átmentem távra.De így sem volt problémás, de tanulni na azt kellett.
2011. aug. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Éppen ezért is kérdeztem rá, ha úgy alakulna a helyzet és én is váltanék, nyilván a távoktatásos képzés is ugyanazt az értékű diplomát adja, mint a nappalis?

A másik pedig ugye nálad sem volt gond, hogy idősebb voltál mint a többiek, akik nappalira járnak?

2011. aug. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

azért jó, hogy az én kérdésemben teszel fel kérdéseket..., írjál ki sajátot, ne a másik kérdését offold...


engem minden érdekel erről, perpill 13.-os vagyok gazdasági szakközépben, gazdasági informatikus szakirányon tanulok, ez annyit jelent, hogy elméleti gazdaságtant, üzleti gazdaságtant és egy kis programozást tanulok

könyvvizsgáló szeretnék lenni, ha ebbe az irányba szeretnék menni, akkor is számvitelt kell majd választanom?

2011. aug. 2. 20:32
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Ne butáskodj, ne legyél méregzsák, azért van ez a honlap, hogy segítsünk egymásnak, ha valakinek kérdése van sztm nem probléma ha itt teszi fel, főleg azért, mert ha visszaolvasol akkor az igen hasznos kérdéseinek köszönhetően rengeteg hasznos információval lehettél gazdagabb és nem kellett innen onnan összevadásznod.Légy nyitottabb és hagyd, hogy kibontakozzon a kérdésed, ez nagy kegy, ha megnézed a kérdések 80%-ban két alapvetően semmitmondó válasz után bezár a bazár.

Szóval ha nem haragszol továbbra is segítek neked is és bármelyk kérdezőnek.

Egyébként hidd el, hogy a BGF-en az enyém tied hozzáállással sokra sajnos nem lehet menni, be kell dobni a közösbe a dolgokat ha haladni akarsz, nyilván nem az uzsonnádra gondolok, de infot, jegyzetet, könyvet, vizsgaidőpont cserebere, hidd el hogy nagyon sokszor fogsz rászorulni a többiekre, mert ez már nem középiskola és technikum.

Félre ne értsd nem kioktatni akarlak egyszerűen arról van szó, hogy legyél nyitottabb és befogadóbb, a mai napon elhangozottakból nagyon sokat merítkezhettél.

A kérdésedre pedig anno csak annyit tudtam válaszolni, hogy legyél kicsit konkrétabb, mert elkezdhetem az épület külső kialakítását is mesélni neked, de nem hiszem, hogy erre lennél kíváncsi.

Igen ha könyvvizsgáló szeretnél lenni, akkor nagyon erősen és komolyan a számvitel felé orientálódj és a matek kapcsán azokra főkuszálj amiket leírtam.

A számvitel vizsgák nehezek és követelnek de meg lehet tanulni.

Ha könyvvizsgáló szeretnél lenni akkor még vannak fakultációs lehetőségek valamint a 3. évtől lehetőséged van már részmunkaidős gyakornokként elhelyezkedni náluk mert a BGF karrierirodájában képviseltetik magukat.

Pl: KPMG, PWC, E&Y, Deloitte, BDO stb


A 20:32-es kommentre.

Igen, azonos értékű diplomát ad, csak sokkal több szorgalomra és ha mondhatom ezt önszuggesszióra van szükséged, de a tanárok jó fejek, egy két kivételtől eltekintve mindegyikkel mindent meg lehet beszélni.

De amire készülj fel, a TO egy katasztrófa, a vizsgaidőszakban meg pláne.

Ahhoz, hogy hány éves vagy, senkinek semmi köze, ez nem általános iskola, másrészt már van egy diplomád.

Nem kell mindenkinek 18 évesen tudni mit akar, másrészt ez csak azt mutatja, hogy a változó piaci igényekre reagálsz.Inkább légy büszke mint kétkedő, nincs rá okod.:o)

Hajrá.

Arra senki sem fog érdemileg választ adni, hogy meséljen neked a BGF pénzügy számvitel szakáról

2011. aug. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Bocsi, nem akartam "offolni"-ni a kérdésed (ezért is írtam a válaszolónak, hogy a második vagyok, mert ez előttem lévőt is érdekelte a téma, rajtad kívül). A másik, hogy miután én beírtam egy hasonló kérdést, a rendszer már jelezte, hogy ilyen kérdés már van (így "értelmetlen" a kérdés kiírása), ezért inkább hozzáírtam, ahogy már az előttem lévő is, hogy a kérdés engem is érdekel.
2011. aug. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!