Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hol lehet megnézni a kötelező...

Hol lehet megnézni a kötelező taneszközöket általános iskolások részére interneten?

Figyelt kérdés
2011. aug. 4. 16:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Pár napja láttam a Tescos újságban az általános iskola 1-4. osztály számára szükséges tanszereket. Hányadik osztályra lenne szükséged?
2011. aug. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én a Tescoban láttam kifüggesztve papíron, amit magaddal vihetsz, szóval ha nem ragaszkodsz az internethez, menj el a Tescoba, és szakíts egyet, az kéznél lesz.
2011. aug. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hetedikesre.amúgy faluban lakom,és nincs a közelben tesco,vagyis van,de azért még utazni kéne órákat...=/
2011. aug. 5. 15:59
 4/5 anonim ***** válasza:

Utánanéztem listának, de mindenhol csak különböző iskolák taneszközeit találtam, nyilván a ti sulitok is mást vár el, de párat azért kiírok segítségképpen:


Matematika:

négyzetrácsos füzet

sima füzet (esetleg geometriához)

vonalzók (derékszögű vonalzó, egyenes, stb.)

körző

szögmérő


Magyar nyelv:

vonalas füzet


Magyar irodalom:

vonalas füzet


Idegen nyelv:

vonalas füzet

szótárfüzet


Történelem:

vonalas füzet


Földrajz:

vonalas füzet


Kémia:

sima füzet (itt lehetnek eltérések, melyik tanár milyet kér, ne vedd készpénznek, valakinek vonalas kell)


Fizika:

sima füzet (ugyanaz, mint a kémiánál)


Biológia:

vonalas füzet


Informatika:

vonalas füzet


Ének:

kotta füzet


Rajz:

rajzlap

zsírkréta, vízfesték, ecsetek, ecsettál, filctoll, színes ceruza


Technika:

olló, ragasztó

színes papír


Testnevelés:

póló (sok helyen kérik külön, hogy milyen színű legyen)

nadrág

zokni

cipő


Biztos vagyok benne, hogy ez bővíthető még, ezeket találtam így hirtelen.

Annyit még hozzátennék, hogy nagyon sok helyen kérnek plusz füzeteket dolgozatokhoz, de valószínűleg te ezeket tudod, melyik tanár miket kér.

2011. aug. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen ^^
2011. aug. 5. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!