Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen koleszosnak lenni mert...

Milyen koleszosnak lenni mert koleszos leszek. És nagyon félek ettől jó vagy rossz lesz e a kolesz?

Figyelt kérdés
2011. aug. 17. 21:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy középiskolai vagy egyetemi kollégium. Középiskolai kollégiumban nem laktam, de a fősulis kolis éveim életem legszebb évei közé tartoznak :)
2011. aug. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

én 6 osztályos gimibe jártam, az uccsó 3 évben voltam koleszos. mivel ismertem már jópár embert, így nem éreztem magam egyedül az elején sem. utána persze mindenki a haverom lett, és nagyon imádtam ott lenni.

ha senkit sem ismertem volna, bizti rosszabb lett volna, és lehet úgy be sem költöztem volna.

Szóval attól függ milyen társaságba kerülsz..

20/L

2011. aug. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Tetszik a ***** válasza:
Én nagyon utáltam. A hűtőből mindig ellopták a kajámat, a tusoló sarkába mindig odaszékeltek, a nevelőtanárok pedig elnyomó söpredékek. Ennek ellenére jó volt.
2011. aug. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Maric Őrangyal válasza:
Utáltam, borzasztóan rossz volt, két hét után kikérettem magam. Vernek,csalnak.lopnak stb... Ha teheted járj be!
2011. aug. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az nem mindegy, hogy milyen a kollégium. Ahol én eddig voltam (és jövőre is ott leszek) az egy nagyon igényes, tiszta koli...lopás vagy ilyesmi szinte sosem fordult elő, persze a nevelőtanárok nyomorultak de azokon csak röhögni kell...
2011. aug. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi :D
2011. aug. 18. 15:26
 7/7 anonim ***** válasza:
Hm, én egyetemi koliban laktam az elmúlt évben, ott klassz volt. Lopásról soha nem hallottam, bulik voltak, akkor mész meg jössz, amikor akarsz, elvárás csak annyi van, hogy úgy éjfél és reggel 8 között ne hangoskodj, meg kiköltözésnél megnézték a szobát, h minden megvan-e benne, tiszta-e.
2011. aug. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!