Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szállás lehetőség hogy is van...

Szállás lehetőség hogy is van most?

Figyelt kérdés

Jelentkeztem pótfelvételi alkalmából egy pesti főiskolára. Még mindig nem kaptam visszajelzést, és kezdek aggódni még ha fel is vesznek lesz még időm szállást találni? Azt se tudom milyen kolik vannak és felvesznek e valahova, meg hogy az mennyibe jön ki egy hónapba. Ha nem lesz koli akkor albérletet kéne találnom de azt scak közösbe 1-2 emberrel tudom bevállalni és így nem ismerek senkit :S

Szerintem max 30 35öt tudnék szállásra szánni és még így is rezeg a léc.


2011. aug. 22. 19:31
 1/6 anonim ***** válasza:

pótfelvételin ha jól tudom (de nem biztos) csak költségtérítésesre lehet jelentkezni, nem?

a mi egyetemünkön pedig költségtérítésesek nem mehetnek koliba :S

2011. aug. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha ez igaz az szívás :S De ez mindenhol így van?
2011. aug. 22. 19:45
 3/6 anonim ***** válasza:

nem mernék megesküdni, de szerintem igen...

ha szociális támogatás meg ösztöndíj sem jár, akkor ez miért járna?

de azért várjunk más hozzászólóra is :D

amúgy melyik suli ez? úgy könnyebb lenne...

minden egyetemnek, főiskolának van tanulmányi és vizsgaszabályzata, abban benne kellene lennie

2011. aug. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Zsigmond király főiskola, nincs kollégiuma, és szerintem ha valaki távol lakik a sulijától és fizeti a kollégiumot akkor ennek nem kéne akadálynak lenni, de ki tudja. Egyetemeknél amiknek van saját kollégiuma el tudom képzelni főleg ha állami, de magánnál már nem. Nem tudom mi lesz így, ha nem lesz koli akkor nagyon hamar találnom kell egy olcsó albérletet akótársakkal :S
2011. aug. 22. 19:55
 5/6 anonim ***** válasza:
A költségtérítéses képzésen tanulóknak nem jár kollégium, és semmilyen juttatásra (ösztöndíj, szoctám, jegyzettám, bérlettám) nem jogosultak az egyetem részéről. A helyedben elkezdnék albérletet keresni. Ha Pestre mész, nem sok jóra számíthatsz árak terén, vidéken már 20-ért (rezsivel) lehet találni.
2011. aug. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2011. aug. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!