Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kötelező egyik tantárgyból...

Kötelező egyik tantárgyból emelt szintből éretségizni?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk jövőre építészmérnöki szakra szeretnék jelentkezni, ellég matek és fizikából csak közepes szintü vizsgát letenni?
2011. aug. 28. 16:46
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

a felvi.hu-n, nem értem igazán, mert az építész-nél azt írják zárójelben, hogy egyikböl kell emelt szint..

De nem egyértelmü, mert csak akkor írja ki ezt, mikor a mérnökiszakok képzéseit nézem, ha direkt rákattintok az építész szakra, akkor ott nem ír erröl semmit..

Szóval, most nem tudom, mit higyek, küldtem levelet a pécsi egyetemnek (bár nem csak ennél van így) de nem válaszólnak, már több mint egy hete küldtem nekik..


Ha valaki itt tudja pontosan..?

2011. dec. 21. 10:22
 12/14 anonim ***** válasza:

"rajz alkalmassági (Alk) és

matematika és

építészeti és építési alapismeretek v. fizika (legalább egyet emelt szinten kell teljesíteni)"


Kell az emelt és kész.

2011. dec. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
csak az építész-szakon, vagy a építészmérnökin is?
2011. dec. 22. 00:58
 14/14 anonim ***** válasza:

Építészmérnökin nem kell.

[link]

2011. dec. 22. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!