Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BME építészre szeretnék...

BME építészre szeretnék menni, a rajz alkalmassági mennyire nehéz?

Figyelt kérdés
2011. szept. 5. 17:55
 1/4 anonim válasza:

Ha jól rajzolsz kockát, téglatestet, hengert, kúpot, stb, akkor nem. Van térrekonstrukciós feladat is: egy terem alaprajza és két oldalnézete adott, rajzold meg, mintha benne állnál. Természetesen mindkét rajz szabadkézi, az első tónussal.

Ajánlom az egyetem előkészítőjét, én is jártam.

2011. okt. 30. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

sziasztok :D én is idén felvételizem bme épk-ra :) és nagyon félek a felvételitől de azt tudom mondani hogy egyet akarok de azt rohadtul.. hogy felvegyenek bármi áron.

előző, te kihez jártál előkészítőre?

2012. márc. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
MEGVAAAAN a rajz :)
2012. jún. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Gratulálok:) Már régi a kérdés, de ha itt is kapok választ nem írnám ki még egyszer a kérdést. Nehéz volt? Milyen? Azt már tudom mit kell csinálni, de ahhoz mennyi tudás kell? Ha egész jól rajzolok(nem vagyok egy Da Vinci), akkor meg fogom tudni csinálni? És utána egyetemnek ezt a részét bírni fogom? Még messze van, de ez a rajz alkalmassági nagyon megijesztett.:/
2012. szept. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!