Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Igaz-e, hogy Óbudai Egyetem...

Igaz-e, hogy Óbudai Egyetem (volt BMF) villamosmérnök és mérnökinformatikus képzésén nem válaszható minden szakirány évente?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Azt hallottam, hogy Óbudai Egyetem (volt BMF) villamosmérnök és mérnökinformatikus képzésén nem válaszható minden szakirány évente.

Példa:

KVK-villamosmérnökin válaszható szakirányok:

Automatizálási,

Mikroelektronika és technológia,

Híradástechnika,

Információ-technológiai rendszerek,

Műszer-automatika,

Villamos-energetika

Ezekből max. 2 indul csak évente, tehát ha én híradástechnikára akarok menni, viszont nem lehet, így jártam, választani muszáj, így olyat kell választanom, ami nem érdekel... ez igaz? Ez tényleg így van?

Köszi válaszokat!


2011. okt. 4. 22:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Elvégeztem a BME-t és BMF-et is. A BMF valóban gyakorlatiasabb, a BME nagyobb, több lehetőséggel, de "elméletibb".

Dolgoztam állami és magánszférában is. Általában előbbinél a magasabb szintű végzettség számít, utóbbinál a magasabb szintű tudás.

2011. okt. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszaitokat, mentek a pluszok!
2011. okt. 7. 14:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!