Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Elmondaná nekem valami, hogy...

Elmondaná nekem valami, hogy mi értelme va, a felsőoktatási intézmények kakaskodásainak?

Figyelt kérdés
ELTE vs. BME, Corvinus vs. BME, SZTE vs. PTE, BME vs. SZTE, stb... mi értelme van a versengésnek, sőt - egymás fikázásának? Az még hagyján, hogy a hallgatók ezzel viaskodnak, de hogy még a tanárok is...hát nem tudom, elég gyerekes szerintem.
2011. okt. 6. 18:12
1 2
 11/16 anonim válasza:
Ja, és 08:53-as szerintem még viszonylag kulturáltan reagált, nekem az első kommentedet olvasva egy ZS betűs szó ugrott be (tudod, rájuk jellemző az a fajta felsőbbrendűségi tudat, amit te is megidéztél...)
2011. okt. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ne forgasd ki a szavaimat. Olyat sehol nem állítottam, hogy aki nem BME-s az mind érdemtelen senki. Magam sem vagyok BME-s (sajnos). Viszont az már igaz, hogy aki olyan szakmát tanul, ami effektíven nem produktív, és annyira sok van belőle, hogy nem lehet vele mit kezdeni, abból jó eséllyel munkanélküli lesz és munkaképes ember létére másokkal tartatja el magát.
2011. okt. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
És ne aggódj, nem vagyok sem szociálisan, sem mentálisan visszamaradott. Képzeld, humorérzékem is van. Azon amit írtál azért nem nevettem, mert egyáltalán nem vicces. Ez inkább a te humorodról árulkodik.
2011. okt. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

20:48

Fényezhetjük a sz.rt, akkor is ocsmányul reagáltál egy ártatlan válaszra, miközben megbántottál egy csomó embert a bicskanyitogató kommenteddel.

2011. okt. 10. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Hát kövezz meg!
2011. okt. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Megtettem :)
2011. okt. 11. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!