Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha már 18 vagyok, és megvan a...

Ha már 18 vagyok, és megvan a 9-10. osztályom, átmehetek estire elvégezni a maradék kettő?

Figyelt kérdés

Elegem van a nappaliból. Soha az életemben nem szerettem. A "közösség", meg mittom' én, kutyafaxa, és hasonló baromságok amik a tanárok szájából ömlöttek mikor rákérdeztem az estire, nem nagyon hatnak meg. Szeretnék magán úton, estin tanulni. Nekem személy szerint egy barátom sincs innen, ugyanis "ezekkel" az emberekkel történő kommunikálás kimerül kb ennyiben: Kit dugtál meg? höhö, de bepiáltam, höhö, de bu.zi vagy". szóval a kérdésem:


18 éves 11. es nappali tagozatos tanuló vagyok. Az osztálytársaim 2 évvel fiatalabbak nálam. Átmehetek estire? Mert ha nem, otthagyom a francba.


18f


2011. okt. 18. 09:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Átmehetsz.
2011. okt. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
igen
2011. okt. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Minden további nélkül t mehetsz de fizetned kell érte, hogy pontosan mennyit nem tudom, de jobban jársz mert heti 2 szer kell járnod akkor is kb 5-6 órára és ott többnyire már érettebb emberekkel fogsz találkozni akik nem a hülyeséggel állítanak elő minden nap. Nekem is ebből lett elegem de kihúztam azt a kis időt már.
2011. okt. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!