Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek melyik gimnázium?...

Szerintetek melyik gimnázium? (Szeged)

Figyelt kérdés

Szerintetek melyik gimi a "jobb" vagy hova érdemesebb menni?

A Ságvári és a Radnóti között gondolkozok.


2011. nov. 4. 12:58
 1/6 anonim ***** válasza:

a radnóti az ász, ha a tanulás a legfontosabb

innen 100%, hogy olyan egyetemre fogsz bekerülni, amilyenre csak akarsz (feltéve,hogy tanulsz)

DE! ott a tanárok 89, a diákok 99% nagyképű, beképzelt, sznobk*cs*g.. vannak kivételek, mert ismerek jófej gyereket onnan, de a többség ilyen.. soha a büdös életbe nem íratnám ide a gyerekemet...


a ságváriról sok mindent mondanak.. pl hogy drogosok járnak oda és hogy elzüllesz ha oda mész.. hát én konkrétan ismerek nem egy embert, aki még általános iskolába stréber jókislány volt és mikor odakerült drogos ribi lett.. de ez szerintem olyan 10 %..

véleményem szerint jó iskola


de ha szeged akkor már inkább deák


am meg igaz, hogy 20-30 km-rel messzebb van, de inkább ajánlom hmvhelyen a bethlen gábort.. sokkal jobb, mint a fent leírt iskolák.. ( a megyében "tanulás ügyben" a 2. helyen áll, viszont a radnótival ellentétben itt nincs meg a fellengzős beképzelt stílus... )

2011. nov. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Eddig én inkább a Deák-ról hallottam azt amit a Ságváriról írtál, nem cseréled őket? :D

Ezért nem is raktam ide a Deákot mert nagyon sok helyről hallottam hogy a Deák színvonala eléggé leromlott...

2011. nov. 4. 14:30
 3/6 anonim ***** válasza:

nem, nem cserélem őket

ha szeged akkor már inkább a deák

2011. nov. 5. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A Deák tényleg leromlott, talán még a nyelvi osztályok erősek,de szerintem a többi szak nem igazán színvonalas. Egyébként szerintem a Tömörkény is jó suli, Radnótiról nem hallok semmit, Ságváriról pedig megoszló véleményem van, de szerintem biztos, hogy jó sulik.
2011. nov. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Eötvöshöz mit szólsz.?! :D
2011. nov. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha a Ságváriban és a Radnótiban gondolkodsz, akkor még véletlen se jelöld meg az Eötvöst. Én a Ságvárit fogom megjelölni valószínűleg - remélem felvesznek

Visszatérve a kérdésedre. Nekem több iskolából is van ismerősöm szegeden. A Radnótiba jár két testvér, baromi nagy ribikék. Viszont egy másik lány OKT-s versenyeket nyer, és az emberi agy kutatásával szeretne foglalkozni.

A Ságváriban ugyan ez a helyzet, és mesélte egyik ismerősöm (most a közeli FALU ifjúsági szervezője, szóval nem egy nagy ész lett belőle), aki mondta, hogy úgy végezte el a Ságvárit, hogy gyógyszerezte magát, meg nem aludt, energia italt ivott stb.

A Radnótiban ilyen nincs elméletileg. Laza meg minden, viszont sokat tanulsz.

Tömörkénybe szerintem iszoonyat túljelentkezés van, és eléggé leromlott a színvonala. A Deákról sok rosszat hallottam mostanában.

2011. dec. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!