Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A fotográfia szakon az egyetem...

A fotográfia szakon az egyetemeken adnak kölcsön, vagy bérelhető fényképezőgép?

Figyelt kérdés
Ha valaki nem egy profi sajáttal állít oda, és a tanulmányai alatt nem akar nagy beruházást, csak miután végzett.
2011. nov. 16. 14:02
 1/6 anonim válasza:
0%
Ilyen képzésekre költ az állam és ráadásul egyetemi végzettséggel??? Miből fognak megélni? Így készülnek a diplomás munkanélküliek. A fotós szakmában van néhány ember, akinek van jól fizető állása, de ez egy nagyon szűk kör. A mai digitális világban egyetemen képezni fotósokat? Az év vicce!
2011. nov. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Te nem tudod hogy esetleg bérelni sokkal többe kerül mint venni? És tanulni egy belépő tükörreflexessel is lehet? Kezdőnek minek profi gép?
2011. nov. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mert kezdőket nem vesznek fel erre a szakra.
2011. nov. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Húú, hát köszönöm. Szerintem nem felesleges szak, vagy munkanélküliképző. Manapság amúgy is mivel lehet elhelyezkedni?! Most vagy azt tanulod legalább, ami érdekel, vagy végigcsinálod az egészet úgy, hogy kapsz egy papírt a kezedbe (OKJ, diploma, mindegy mi), és kilöknek a semmibe.

Ha bérelni drágább, akkor természetesen mindegy. Csak ne legyen megkötés, hogy KELL venni egy ilyen-olyan gépet, mert nem hiszem, hogy a csúcsmodernnel jobb képek készülhetnének. Én a hagyományosnál maradnék, elvégre rá kell érezni, és az a szépsége a szakmának, nem?

köszönöm a válaszokat

2011. nov. 16. 19:14
 5/6 anonim ***** válasza:

". Én a hagyományosnál maradnék, elvégre rá kell érezni, és az a szépsége a szakmának, nem? "


Ugye, nem egy 10k forintos kompakt gépre gondolsz? Vegyél egy gépet 150-250 között oszt csókolom. Kezdésnek az is jó lesz. A fotográfia szakról kikerültek és profivá vállt fotósok az optikát nem veszik meg 600k alatt és akkor még nincs semmiféle váz. Drága dolog a fotózás.


[link]

2011. nov. 17. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
tükörreflexesre gondoltam:))
2011. nov. 17. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!