Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ez így fair munka? Elvállalnátok?

Ez így fair munka? Elvállalnátok?

Figyelt kérdés

a feladatom az lenne hogy faterom egyik ismerősének kéne segitenem. 18éves lány vagyok.

Itthon, neten kb 3órán át kéne keresgélnem cégeket amelyek megegyeznek azzal amit a fazon dolgozik (alépítmény stb) és aki olyan hogy van elérhetősége, fel kellene hívnom és megkérdezni nincs-e kedvük betársulni vagy felvenni a kapcsolatot a forma cégével.

Mindezért óránként 500.- ot kapnék. az napi 1500.-

az szerintem elég jó, ahhoz képest h neteznem kell és olykor teloznom:)


2011. aug. 2. 13:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha órabérbe megy akkor igen,bár ha nem szerzel egy ügyfelet se akkor kétlem h. ez megérné a "cégnek".
2011. aug. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

azért naponta 1-2 céget biztos találnék:)

amugy nem nagy cégről van szó... inkább egy családi vállalkozásnak mondanám, és a forma nagyon jó haverja faternak... szóval ha nemis 1500.-at de sztem azért az ezrest megadná mindenképp

2011. aug. 2. 13:57
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha nem jutalékos (azaz csak akkor fizet, ha szerzel vevőt - valljuk be, ez nem olyan könnyű feladat, ne gondold, hogy erre olyan sokan rá fognak bólintani, márpedig a főnöknek csak így éri meg fizetni téged), és a telefonszámlát fizeti, akkor én elvállalnám.


Egyébként nem.

2011. aug. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

MÉG 1 KÉRDÉS:

szoktam műkörmöt építeni, nincs végzettségem de szépen dolgozom. unokabátyám bnője megkért hogy csináljak neki.

tekintve hogy drága az anyag egy minimális összeget elkérnék érte... ha esetleg leesik a körme időn belül azt ingyen pótolom neki.

Mennyit kérnétek egy igényes munkáért?

2011. aug. 2. 14:00
 5/13 anonim ***** válasza:

1.) fair

2.) 3000-et

2011. aug. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Tinker Bell ***** válasza:
Nézd, szerintem nem fogod tudni úgy csinálni, hogy meg is érje neked. Akinek van végzettsége és tényleg szépen(nem úgy hogy a legjobb barátnők és a család azt mondja, hogy szép), igényesen, gyorsan dolgozik 3-4 ezret kér el. Viszont neki nem havi egy ügyfele van, így megéri megvenni az alapanyagokat, díszeket, kellékeket. Te tudod mennyit kérsz érte, de nem fogja megérni úgy sem. Ha idő közben leesik az már attól függ, hogy milyen alapanyaggal és milyen minőségben dolgoztál, leeshet a te hibádból is és az övéből is, bár ez a ritkább, az ő hibájából inkább letörik, mintsem leesik.
2011. aug. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
48%

ehhze nekem annyi a hozzáfüznivalóm,hogy mindenki,akinek ma saját cége van,az rengeteg adót,járulékot stb. fizet,ami a költségek mellett rengeteg papírmunkával is jár,mert mindent szerződésekkel,számlákkal kell manapság bizonyítani,és bizonylatolni.


Namármost,mivel egy ilyen -nevezzük így- "betársulás"- névváltozással,szerződésekkel,stb. ezer dologgal járhat,legfeljebb konzorciumban képzelhető el,mert egyik cégről se feltételezem,hogy mondjuk a betonozási feladatait átadná nektek,csak mert szépek a szemeid...

2011. aug. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

a betársulást ne ennyire furmányosan értettem...:)

hanem pl kútfúrásba kezdett a fazon és hogy ki tart rá igényt magyarul ennyi:)

és igen fizetne amugyis ha max 1 céget találok:) mindenképpen ideadja a pénzt, 1-2 alkalomról lenne csak szó nem hónapokon át. Igy nekemis megéri és ha találok neki is

2011. aug. 2. 14:23
 9/13 Tinker Bell ***** válasza:
Akkor te ügyfelet keresel neki, nem társat...
2011. aug. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, én olyannak fizetek 3000-t műkörmözésért, aki szalonba dolgozik és végzettsége is van már, és több díszítőtanfolyamot is elvégzett.
2011. aug. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!