Menjek vagy maradjak?

Figyelt kérdés

Nagyon összevesztem az osztályfőnökömmel. Azt mondja, hogy ez nem befolyásolja az osztályzást, de tudom, hogy ez nem így van. Ráadásul a tanárok nagy része is beleavatkozik, ezért többen is rám szálltak, próbálják megkeseríteni az életemet.

Viszont az iskolát nagyon szeretem, és az osztályomat is, illetve az ottani barátaimat, a hangulatot...


2011. dec. 4. 14:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha már ebbe a helyzetbe kerültél akkor magadra vess!

Kérdezd meg a szüleidet ők mit javasolnak.

2011. dec. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hányadikos vagy,mennyi van még hátra?
2011. dec. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
84%

Mit jelent az összeveszés? Nem mindegy a téma, és végül kinek lett igaza (nem azt kérdem, ki győzött).

Nagyobb esélyt adnék egy kiegyezésnek, meg az optikája is jobb. És lehet úgy csinálni, hogy ne hasson megalkuvásnak, pláne meghátrálásnak (feltéve, hogy neked van igazad).

2011. dec. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Javaslok én is egy kiegyezést, aztán ha az nem változtat semmin, akkor pattanni. El tud gáncsolni egy tanár a továbbhaladásban, ha akar, főleg ha nem vagy kitűnő tanuló. Igaza van itt az egyik előttem szólónak: nem mindegy, hogy miért vesztél össze a tanároddal.
2011. dec. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!