Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik egyetemet válasszam?...

Magyar izom kérdése:

Melyik egyetemet válasszam? Melyiket ajánljátok?

Figyelt kérdés

èpítész mérnökire szeretnék jelentkezni?

Györ, BME, Debrecen, és Pécsi egyetem amik közül választanom kell..


2011. dec. 7. 10:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem egyértelműen a BME a legszínvonalasabb!
2011. dec. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ha fontosak a bulik, a jó társaság akkor gyere Debrecenbe!


Az oktatás elég gagyi de legalább mindenki elvégzi.

2011. dec. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

BME, nehéz lesz kifizetni, (államira szerintem nem vennének ott fel..), szóval nem tudom ha annyira jó, hogy megéri egy nagy adóságot fel vennem érte...


Debrecen és Pécs érdekelne jobban, ha valaki tud többet az ottani képzésröl.

Azt hogy gagyi, azt nem tudom hogy értelmezzem, ellég rosszul cseng a fülemben :S

2011. dec. 7. 23:53
 4/11 anonim ***** válasza:

gagyi= kevés jól felkészült alkalmas tanár, nincs színvonal, mindenki elvégzi, amiért máshol kirúgnának itt csak átraknak költségesre=mindenki elvégzi......


Én a Pécsit javaslom neked vagy a Győri-t szerintem mindkettő kb egy szinten van a BME mögött és a DE előtt.


BME szerintem nehéz lenne.

2011. dec. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Oké, még jöhetnek vélemények..


Szóval Debrecen legyen az utolsó jelölt..

Gondolom azért is olyan olcsó a Debrecen, a többi egyetemhez képest, ha jól tudom "csak" 160 ezer félévente, Pécs már 240.

Bulizás gondolom mindenüt van, study hard party hard, szóval feltétlenül azt kéne néznem, bár jó tudni hól vannak a jó bulik..


Lenne egy másik, ha mondjuk az alapképzést valamelyik "könnyebb" egyetemen végezném, és a mestert BME-n, ha most nem gondolok esetleges tudás különbségre (ami azért remélem nem annyirra nagy), arrol mit gondoltok?


Elnézést kérek a helyesírásért, svéd iskolában nem tanulnak helyesen írni, föleg nem magyarúl..

2011. dec. 8. 00:17
 6/11 A kérdező kommentje:

Egyébként, te Debrecenen tanúlsz?

Ha szabad kérdeznem, miért választottad azt az egyetemet?

Ha építész szakon jársz, örülnék ha mesélnél kicsit részletesebben :D (tudom hogy sokat kérek, de mint a fönököm mondja, csak ha van rá idöd..)

2011. dec. 8. 00:20
 7/11 anonim ***** válasza:

Debrecenben tanulok, de nem építész szakon viszont nem is bölcsészen :D .Szóval maradjunk annyiban hogy mérnöki szakon vagyok. Jó nézd lehet nem annyira könnyű az építész Debrecenben, de én akkor sem javaslom, hogy ide gyere.


Ha a helyedbe lennék akkor Pécs és Győr közt vacilálnék. Talán mégis inkább Pécsre mennék a szép város miatt. (Bár nem tudom, hogy ez szempont e nálad, valószínűleg nem :D)


Ha máshonnan mész a BME-re építész mesterre akkor vagy semmi esélyed nem lesz vagy vért fogsz hgyozni mire elvégzed valahogy.


Én kb ennyit tudok mondani, nézz utána más fórumokon is meg kérdezz meg másokat is.


Különben nem sok építészt keresnek mostanában nem valami könnyű elhelyezkedni vele. Külföldön jobban megérné munkát keresni, ott talán jobbak az elhelyezkedési esélyek is.

2011. dec. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Hát csak pesten voltam eddig, szóval nem tudom a többi város milyen..


Hogy mennyire keresnek építészeket azt most pillanatnyilag nem zavar, úgy is van legalább 6 év mire építész leszek..

Próbálok több oldalon is utána nézni, köszönöm

2011. dec. 8. 18:44
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem a BME a legjobb.


BME - Beszarsz Mire Elvégzed


Ez sajnos igaz.

2011. dec. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

ma csak a BME-s diploma értékes a munkaerőpiacon. az alatt a 7-9 év alatt, míg elvégzed, ez nem sokat fog változni :D


nyomasd a matekot, nehogymár egyből a költségest lődd be :D hajrá

2012. jan. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!