Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szóbeli vizsgákon mennyire...

Szóbeli vizsgákon mennyire számít a magabiztosság?

Figyelt kérdés

Ha magabiztosan mondom a tételt akkor az mennyit dob a feleleten ? Mármint van benne hiányosság de nagyon magabiztosan mondom. Ez hogy jön le nekik vagy semmit se ér ?


Jogit tanulok. December 23. ára felvettem a félév legnehezebb tárgyát, belül bízva, hogy kedvesebbek lesznek, mert csak karácsony lesz. Szóbeli vizsga lesz beugróval és a tanárok nagyon nagyon szigorúak. A kérdésem:


2011. dec. 15. 18:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Számít. De ha iszonyatosan nagy hülyeséget mondasz magabiztosan, akkor cseszheted:D
2011. dec. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hülyeséget azért nem, úgy értem ha hiányos, de magabiztosan mondom folyamatosan.
2011. dec. 15. 18:21
 3/5 anonim ***** válasza:

valamivel jobb szerintem ha mondod mondod folyamatosan /vagy ahogy temondod magabiztosan/

de nem azt nézik hogy mondod hanem amit mondasz

jó tény jobb ha úgy mondod mintha úgy kéne kiszedni belőled /amit ha nem jó fej a szóbeliztető nem tesz meg hanem viszlát 1es/

2011. dec. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon sokat számít.
2011. dec. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de senkit nem érdekel az egyetemen, hogy karácsony lesz. Lehetne akár világ vége is, az anyagot vagy tudod, vagy nem. Főleg ha a legnehezebb tárgyról van szó.

Nem kisiskolások vagyunk, hogy a tanárnéni/bácsi csak félig kéri számon a tananyagot, mert másnap sütit sütsz az anyukáddal.Az az idő már rég elmúlt, ha egyetemre jársz.

2011. dec. 16. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!