Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » De én miért vagyok ekkora...

De én miért vagyok ekkora balfxsz?

Figyelt kérdés

ma is volt egy tök normális napom, még nevetés is, azt sem mondhatom ,hogy szarnak a fejemre mer nem így van, sőt ha vidám vagyok, tök normálisan kezelnek suliba


de ha kialakul körülöttem egy kisebb társaság akik elkezdenek dumálni vmi számomra érdektelen témáról ,rámjön az életundor, és elkezdek gondolkodni a bajaimon, meg hogy mit csesztem el eddig..elég sok van


még 6.ba kezdődött mikor elkezdtem növeszteni a hajam ,egyetlen egy oka volt:vajon mit szól a másik mikor levágatom? így hát nem vágattam le..és mivel alapból hosszú formájú a fejem(nem durván ,de inkább az a keskenyebb fajta) ,még a haj is rátett és elkezdték mondani ,hogy milyen fejem van már?! meg hogy nédd má milyen bowling feje van..

aztán pont ebben a korszakomban közölték velem hogy kéne fogszabályzó, na mondom isten őrízz, így sincs semmi méltóságom ,ha felraknák, tuti leugranák a 10.ről..pedig anyámék nagyon sokszor szóba hozták, de hogy ez mennyire volt nekem ciki? nos ha a "fizikai fájdalmi síkon" akarjuk kifejezni ,akkor kb a ujjvágáshoz hasonlítanám(nem éreztem de el tudom képzelni milyen lehet)


aztán jött a középsuli ahol rájöttem hogy a barátsághoz, abszolút nem fontos a külső ,tehát nem lesz önbizalomhiányom(jóképűnek tartom magam, de van ez a szépséghibám ami sok vesz a külsőmből)...de ugyanúgy megmaradt, még 9-10 be volt egy hasonló gondokkal küzdő jó haverom, kökéményen kondizott(sztem benne is volt egyfajta másoknak megfelelés) ,aztán elment más suliba ,eddig csak vele lógtam, de most már muszáj volt a többiekhez is közelednem, de ez csak részben sikerül(t)..néha elmegyünk iszogatni, általában ők hülyülnek én meg néha viccesnek találom őket ,néha nem ,részegen jól érzem magam velük..


tehát maradtak a külsejükkel nem elégedett ,önbizalomhiányos emberek akikhez közeledhetek, ők velük meg állandóan az a bajom ,hogy unalmasak ,nincs egy jó témánk a tanuláson kívül:\


tehát itt vagyok, önbizalomhiányosan, aki még a legapróbb dolgokból is nagy ügyet csinál ,fél minden szartól, kisebbségi komplexusa van, és 5 éve abban a tudatban élek hogy fog rám várni 1-2 fogszabival teljes év ,ami a mai felfogásom szerint ,baromi kellemetlen lesz, megszólnak és a nyomorult személyiségemnek hála, magamra veszem és nem fogok tudni visszaszólni


mi a teendő ilyenkor?


vannak hobbijaim :parkour, gitár(napi 2 órát simán nyomatok ez kicsit fel is dob)


és van 1-2 barátom akivel havi 1-2-3szor találkozom


néha már úgy vagyok vele, hogy most komolyan én tehetek erről hogy ilyen gáz a személyiségem(csúnya nem vagoy, csak a fogaim nem szépek) ,abban igaz hogy ha már rég feltettem volna a fogszabit akkro szép fogakkal lehet királynak érezném magam, de a tudat és a félelem hogy egyszer vár rám ,annyira legyengít hogy azóta nem sikerült felrakatni, egész pontosan 1 hónapja voltam fogszabiorvosnál, és elvileg jövöre vmikor január,február körül rajtam lesz...de őszintén baromira félek attól ohgy mit szólnak

és ha az a helyzet hogy nem ciki,nem ciki, azt az a baj hogy nem birom elhinni ,mert beépült ez a hülyeség a szeméyiségembe


kösz hogy végigolvastad

18f


2011. dec. 13. 16:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Pont mint az én tini korom, csak nekem 16 évesen véget ért ez az állapot. Nekem se szépek a fogaim, de ez még senkinek se tűnt fel. összevissza állnak elöl és érdekes mód senki se szólt még be és nagyon sok pasi jó nőnek tartott, tart.Szerintem nem a külső határozza meg azt, hogy vannak-e barátaid, tetszel-e az emebreknek. sokkal inkább a kisugárzásodon múlik.Először magadat kell megszeretned, mert így nem várhatod el másoktól, hogy szeressenek mikor még saját magadat se tudod szeretni.És ha jóképűnek tartod magad ,akkor ideje kiemlned azt ami szép benned, egy kevésbé szabályos fogsor se feltűnő, ha ápolt.És szívből adom ezt a jótanácsot: Ne barátkozz csúnyákkal, nyomikkal,suttyókkal mert azoknak a személyisége is torz magukkal húznak téged is. A fogszabályzót mindenképpen csináltasd meg.Nekem sajnos mikor még lehetett senkim nem volt ,aki kifizette volna.
2011. dec. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 life is beautiful ***** válasza:

köszönöm a válaszod. csak az a gond ha meg önbizalommal teli ,laza emberekhez közeledek akkor meg előjön hogy ők sokkal királyabbak nálam( még akkor is ha csúnya az illető, de van önbizalma)


én is azt hittem egészen szeptemben-októberig (akkor még bennem volt ez a nyári tök szuper hogy élhetek hangulat) ,aztán mikor kezdtem belelendülni a suliba,ráadásul azóta feltűnően néz egy csaj a suliból mióta nyár óta megismertem...és rádöbbentem hogy eddig mi a f...t csináltam, miért nem voltam elég tökös ahhoz hogy felrakjam azt a nyomorult fogszabit..talán mert még most is nagyon félek tőle...


meg lesz már van időpont is..de áhh én rohattul parázok

2011. dec. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

másik profilból írtam xd


köszönöm a válaszod. csak az a gond ha meg önbizalommal teli ,laza emberekhez közeledek akkor meg előjön hogy ők sokkal királyabbak nálam( még akkor is ha csúnya az illető, de van önbizalma)


én is azt hittem egészen szeptemben-októberig (akkor még bennem volt ez a nyári tök szuper hogy élhetek hangulat) ,aztán mikor kezdtem belelendülni a suliba,ráadásul azóta feltűnően néz egy csaj a suliból mióta nyár óta megismertem...és rádöbbentem hogy eddig mi a f...t csináltam, miért nem voltam elég tökös ahhoz hogy felrakjam azt a nyomorult fogszabit..talán mert még most is nagyon félek tőle...


meg lesz már van időpont is..de áhh én rohattul parázok

2011. dec. 13. 17:29
 4/4 anonim ***** válasza:
Én azon akadok ki, hogy felteszik akár még negyven évesen is a fogszabályzót, és azt hiszik, hogy ér is valamit. Akiknek számít, azok értéktelen emberek, és ha te hozzájuk akarsz hasonlítani, hát akkor csak rajta. Pénzt, és kellemetlenséget spórol az, aki kihagyja.
2011. dec. 14. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!