Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az osztálytársaim a fiúk azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az osztálytársaim a fiúk azt mondták, hogy hétvégén olyan "basznivaló" vagyok. Miért?

Figyelt kérdés

Ezzel mit akartak mondani? Lányok ti mit gondolnátok? Fiúk miért mondanátok?

Magabiztos vagyok,a lányok irigykednek mert azt mondják,hogy "mind a tiz ujjamra találok pasit" .. De én egyáltalán nem igy gondolom.Igaz,hogy sok fiúval lehetnék,de nekem egy kell és rendes.. Ilyet csak akkor találok ha visszafogottabb leszek?


2011. dec. 14. 00:05
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
megb@szni és annyi, röviden ezt jelenti, nem éppen bók
2011. dec. 14. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

hétvégén?

akkor te ilyen partykuva vagy v mi? kis ribanc vagy ezt értették , semmi jót .

2011. dec. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
93%
valami olyasmi, hogy szexre való vagy szerintük.de nem valami értelmes ilyet mondani
2011. dec. 14. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Pedig egyáltalán nem vagyok az.. AZ egy dolog,hogy magabiztos vagyok és kihivó.de nem fekszem le senkivel! szoval.. :)
2011. dec. 14. 00:12
 5/28 anonim ***** válasza:
93%
hát pedig bogaram..ezt jelenti.
2011. dec. 14. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Ez könnyű: szívesen megbasznának, de ennél többre nem tartanak. A helyedben erre nem lennék túl büszke.
2011. dec. 14. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti, hogy megdugnának. Amúgy ha kihívó vagy akkor inkább az ilyen nagydumás partiarcok figyelmét kelted fel, nem pedig a magamféle, komoly kapcsolatot kereső srácokét.
2011. dec. 14. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

Aki nekem tetszik azt megkapom..de mindig azokat az idiota menő szépfiúkat fogom ki azok tetszenek. Aki meg nem olyan az meg nem tetszik. Túl válogatós vagyok ez a baj :s


Egy csúnya lányra nem mondanák ezt.. Szoval szépnek tartanak,de nem gondolnák,h leszek velük..

2011. dec. 14. 00:36
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
azért mondják, mert gondolom ribancként viselkedsz. mell ki, segg ki, tanga kilóg, és húzod a pasikat. mit vársz? mit mondjanak? a basznivaló azt jelenti, hogy megdugnának, de mint embert, vagy barátnőt hosszűtávra semmiképp sem vállalnának.
2011. dec. 14. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
92%
A pasik szerint d*gásra vagy jó, és kész. De mivel Te ezt képtelen vagy elfogadni, ezért fényezed magad. De már eléggé fényesre nyaltad a kis feneked, úgyhogy menj aludni.
2011. dec. 14. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!